Małgorzata Sury, pisarka, członkini Professional Association of Resume Writers and Career Coaches (PARWCC)
Małgorzata Sury

Małgorzata Sury jest ekspertką ds. kariery i pisarką z bogatym doświadczeniem w mediach. Autorka badań o rynku pracy cytowanych w Forbes, Polska Times, Rzeczpospolitej i in. Pisząc, kieruje się wiedzą z zakresu psychologii i socjologii. Jej misją jest pomóc czytelnikom znaleźć pracę i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Od 2019 r. napisała ponad 250 artykułów związanych z szukaniem pracy, tworzeniem skutecznych CV i listów motywacyjnych, przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych, prawem pracy i doradztwem zawodowym. Wszystkie powstały zgodnie z wytycznymi redakcyjnymi LiveCareer.

Ekspertka z zakresu

Rozwój zawodowy, szukanie pracy, zmiana pracy, rozwój osobisty, planowanie kariery

Wykształcenie

  • Licencjat z filologii polskiej w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Języki

  • Polski
  • Angielski

Akredytacje i członkostwo

  • Członkini, National Career Development Association (NCDA)
  • Członkini, Professional Association of Resume Writers and Career Coaches (PARWCC)

W mediach

Social Media 

PARWCC

Obserwuj nas

Piszą o nas:


Zobacz wszystkie artykuły Małgorzaty:

CV ze zdjęciem czy bez? Szablony na 2024

CV ze zdjęciem czy bez? Szablony na 2024

Sprawdź, czy pisać CV ze zdjęciem czy bez w 2023 r. Zobacz profesjonalne szablony, do których łatwo dodasz fotografię i stwórz idealne CV, które da Ci pracę.

Co Polacy sądzą o podatkach? Badanie 2021

Co Polacy sądzą o podatkach? Badanie 2021

Zapytaliśmy ponad 1000 Polaków o ich opinię na temat podatków. Czy uważają system za sprawiedliwy, czy raczej woleliby korzystać z usług prywatnych, zamiast płacić państwu?

Poznaj innych autorów

Antonino Casablanca

Antonino Casablanca

Pisarz, członek PARWCC

Antonino Casablanca jest ekspertem ds. kariery i certyfikowanym pisarzem, który od kilku lat tworzy treści w internecie. Posiada tytuł magistra z zakresu tłumaczeń. Ze względu na swoje głębokie zainteresowanie edukacją i rozwojem osobistym, ostatni rok spędził na wspieraniu naszych czytelników w ich drogach zawodowych.

Beatriz Negreiros Gemignani

Beatriz Negreiros Gemignani

Pisarka, członkini PARWCC

Beatriz jest ekspertką ds. kariery i profesjonalną autorką CV. Posiada tytuł licencjata i magistra lingwistyki uzyskany na Uniwersytecie w São Paulo w Brazylii. Ma doświadczenie w nauczaniu, tłumaczeniu i pisaniu artykułów, pomagających innym znaleźć pracę, która da im spełnienie zawodowe.

Carmen Peel

Carmen Peel

Carmen Peel, pisarka

Carmen jest ekspertką kariery i profesjonalną pisarką CV. Skupia się przede wszystkim na wspieraniu osób, które szukają nowych wyzwań zawodowych.

Daria Tęcza

Daria Tęcza

Starsza specjalistka ds. pozyskiwania talentów

Daria to specjalistka z 6-letnim doświadczeniem w procesach rekrutacji. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach psychologicznych, z pasją wspiera kulturę dobrego samopoczucia pracowników i odpowiadania na ich potrzeby.

Denise Hoferichter

Denise Hoferichter

Pisarka, członkini PARWCC

Denise Hoferichter to pisarka i ekspertka ds. kariery, która realizuje swoją pasję do pomagania ludziom poprzez pisanie zwięzłych, łatwych do zrozumienia i rzetelnych artykułów na temat tworzenia CV.

Filip Hus

Filip Hus

Pisarz, członek PARWCC

Filip Hus jest pisarzem o bogatym doświadczeniu akademickim. Posiada tytuł licencjata filologii stosowanej, uzyskany na Université Jean Moulin w Lyonie, oraz tytuł magistra filologii romańskiej i zarządzania, które obronił na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Marta Sakowicz

Marta Sakowicz

Redaktorka, członkini PARWCC

Marta jest redaktorką i twórczynią artykułów na LiveCareer. Jej doświadczenie zawodowe, wynikające z licznych procesów rekrutacyjnych, w których brała udział z perspektywy pracodawcy, stanowi wartość dodaną do jej porad zawodowych.

Natalia Stawiarska

Natalia Stawiarska

Pisarka, ekspertka ds. kariery

Natalia jest pisarką z ponad 5-letnim doświadczeniem w tworzeniu treści dla międzynarodowych firm. Ukończyła filologię włoską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a tytuł magistra ze specjalizacją lingwistyka uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim.

Nelly Górak

Nelly Górak

Pisarka, członkini PARWCC

Nelly Górak jest ekspertką ds. kariery i francuską pisarką, która wspiera czytelników w ich rozwoju zawodowym. Jej materiały były prezentowane w czołowych mediach, m.in. Le Figaro i Les Échos, a także poza granicami Francji.

Nina Pączka

Nina Pączka

Pisarka

Nina Pączka jest ekspertką ds. kariery, cytowaną m.in. przez Forbes, Fast Company, Yahoo!, CNBC i wiele innych czołowych serwisów informacyjnych. Jako magister filologii angielskiej, przez ostatnie 2 lata pomagała ludziom rozwijać karierę na rynku anglojęzycznym.

Patrycja Mazurczak

Patrycja Mazurczak

Redaktorka, członkini PARWCC

Patrycja jest doświadczoną ekspertką ds. kariery i zaufaną doradczynią. Specjalizuje się w pomaganiu osobom poszukującym pracy i tworzeniu atrakcyjnych CV oraz listów motywacyjnych. Mając doświadczenie w brandingu, wnosi wyjątkową perspektywę do swoich eksperckich porad, pomagając czytelnikom w tworzeniu silnej marki osobistej i skutecznym promowaniu się na konkurencyjnym rynku pracy.

Paulina Śliwińska-Niszczota

Paulina Śliwińska-Niszczota

Starsza specjalistka ds. pozyskiwania talentów i rozwoju kariery

Paulina jest wysoko wykwalifikowaną starszą specjalistką ds. pozyskiwania talentów i rozwoju kariery. Posiada tytuł magistra psychologii i ma cenne doświadczenie w znajdowaniu idealnych kandydatów do pracy.

Żaneta Spadło
485 Artykułów

Żaneta Spadło

Pisarka

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

Naszych użytkowników zatrudniły takie firmy, jak: