Kreator listu motywacyjnego online

Stwórz list motywacyjny w 5 minut. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka pytań o sobie, a kreator listu motywacyjnego LiveCareer jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie gotowy list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz
Kreator listu motywacyjnego

Naszych użytkowników zatrudniły takie firmy, jak:


Profesjonalny list motywacyjny? Kreator stworzy go za Ciebie

Nie wiesz, jak stworzyć list motywacyjny, który da Ci pracę? Nie martw się — kreator listu motywacyjnego LiveCareer zrobi to za Ciebie! W naszym generatorze znajdziesz 20+ profesjonalnych szablonów listów i gotowe listy motywacyjne dla wszystkich zawodów i ścieżek kariery. Zobacz, jaki list motywacyjny kreator stworzy dla Ciebie i dopasuj jego treść do swoich potrzeb.

Stwórz list motywacyjny teraz

Dlaczego warto wybrać kreator listu motywacyjnego LiveCareer?

List motywacyjny w DOC lub PDF jednym kliknięciem

W naszym kreatorze stworzysz list motywacyjny online szybko i wygodnie — bez rejestracji. Gotowy dokument pobierzesz w formacie Word lub PDF. W ten sposób Twój list motywacyjny będzie gotowy w kilka minut, a Ty szybciej zdobędziesz pracę, na której Ci zależy.

Gotowe zwroty do użycia w liście motywacyjnym

Pisanie listu motywacyjnego jeszcze nigdy nie było tak proste! W generatorze listu motywacyjnego LiveCareer znajdziesz gotowe treści listów do pracy dopasowane do Twojego stanowiska i doświadczenia zawodowego.

Profesjonalne szablony listów motywacyjnych

W kreatorze LiveCareer stworzysz list motywacyjny dopasowany do Twojego CV. Dzięki profesjonalnym szablonom listów motywacyjnych i automatycznemu sprawdzaniu pisowni oraz formatowania unikniesz błędów, które mogłyby przekreślić Twoje szanse na pracę.

List motywacyjny gwarantujący Twój sukces w rekrutacji

Dzięki wskazówkom naszych ekspertów i gotowym przykładom już tysiące osób stworzyło CV i list motywacyjny w kreatorze LiveCareer. Profesjonalne dokumenty aplikacyjne to gwarancja Twojego sukcesu w rekrutacji.

Stwórz list motywacyjny teraz

Wybierz profesjonalny szablon i stwórz list motywacyjny w 5 minut

1/8

Przejdź do kreatora listu

Profesjonalny list motywacyjny w 3 krokach

Pisanie listu motywacyjnego to jeden z najtrudniejszych etapów szukania pracy. Na szczęście jest na to sposób — w kreatorze listu motywacyjnego online łatwo wygenerujesz profesjonalny list dopasowany do Twojego CV.

Z nami stworzysz list motywacyjny w 3 prostych krokach. Całość nie zajmie Ci dłużej niż 5 minut. To wszystko, co musisz zrobić:

 1. Wpisz swoje dane kontaktowe oraz zawód lub nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

 2. Kreator w kilka chwil wygeneruje gotowy list motywacyjny dla Ciebie. W razie potrzeby możesz go łatwo edytować i dopasować treść do konkretnej oferty pracy.

 3. Dowolnie zmień wygląd listu motywacyjnego, pobierz gotowy list w PDF lub DOC i aplikuj o pracę bez straty czasu.

Stwórz list motywacyjny teraz

Kreator listów motywacyjnych dopasowany do Twoich potrzeb

List motywacyjny to nie wszystko. W różnych sytuacjach zawodowych i na różnych etapach kariery przydadzą Ci się też inne typy listów do pracy. Kreator listu motywacyjnego LiveCareer pomoże Ci też stworzyć:

 1. Podanie o pracę

  Ten typ listu wysyła się do firm i instytucji, które obecnie nie prowadzą rekrutacji na dane stanowisko. W generatorze listu motywacyjnego online znajdziesz gotowe przykłady podań o pracę, które przedstawią Cię jako idealnego kandydata. Dzięki temu pracodawca sam chętnie się do Ciebie odezwie, nawet zanim proces rekrutacji na dane stanowisko oficjalnie się rozpocznie.

 2. List motywacyjny, gdy zmieniasz branżę lub stanowisko

  List motywacyjny tego typu wyjaśnia, dlaczego chcesz zmienić branżę i uważasz, że sprawdzisz się w nowej roli. Przebranżowienie wcale nie zmniejsza Twoich szans na sukces w rekrutacji. Umiejętnie napisany dokument może przekonać pracodawcę, że — mimo braku doświadczenia — posiadasz wszystkie niezbędne kwalifikacje. Dzięki temu szanse na zaproszenie Cię na rozmowę kwalifikacyjną znacznie wzrosną!

 3. Prośba o list referencyjny lub list polecający

  Ten rodzaj listu jest zwykle najkrótszy i najmniej formalny. Prośbę o list referencyjny lub list polecający możesz wysłać do byłego szefa, kolegi z pracy lub wykładowcy. W takim liście powinieneś poinformować odbiorcę, że właśnie szukasz pracy i zwracasz się z prośbą o pomoc — np. wystawienie Ci pisemnych lub telefonicznych referencji z krótkim omówieniem Twoich dotychczasowych osiągnięć.

 4. List motywacyjny, gdy zmieniasz miejsce zamieszkania

  Planujesz przeprowadzkę (relokację) do innego miasta i szukasz tam pracy? W liście motywacyjnym powinieneś zapewnić pracodawcę, że to nie chwilowy kaprys, ale Twój nowy pomysł na życie. Podaj przekonujący powód swojej decyzji — np. obiecująca sytuacja ekonomiczna lub preferowany inny styl życia w nowym miejscu.

Opinie o kreatorze listów motywacyjnych LiveCareer

Nowoczesne biuroKreator listu motywacyjnego

Wypróbuj kreator listu motywacyjnego za darmo

Kreator listu motywacyjnego LiveCareer został stworzony przez ekspertów, żeby pomóc Ci zdobyć pracę. Nie wierzysz? Wypróbuj nasz generator online za darmo. Skorzystaj z gotowych listów motywacyjnych i wbudowanych wskazówek, żeby stworzyć profesjonalny list do pracy szybciej niż kiedykolwiek!

Wypróbuj kreator listu motywacyjnego