1. Scrum Master CV — wzór, przykłady i porady, jak napisać?

Scrum Master CV — wzór, przykłady i porady, jak napisać?

Małgorzata Sury
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Panowanie nad chaosem i planowanie zadań to podstawowe zadania każdego Scrum Mastera. CV kandydata musi więc pokazać jego umiejętności organizacyjne oraz, oczywiście, znajomość niezbędnych w zawodzie technologii i metodologii Agile.

W tym artykule znajdziesz wzór CV Scrum Mastera oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w stworzeniu skutecznego życiorysu do pracy.

Idealne CV Scrum Mastera stworzysz w naszym kreatorze. Wybierz szablon CV, skorzystaj z gotowych treści do wstawienia i pobierz gotowy dokument w PDF lub .doc.

Stwórz CV teraz

Zobacz też wzór CV dla innych zawodów z Twojej branży.

Scrum Master CV — wzór

Maksymilian Broszkowski

Scrum Master

Nr telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie) 

Podsumowanie zawodowe

Jestem certyfikowanym Scrum Masterem z 3 latami doświadczenia w branży IT. W poprzedniej pracy udało mi się zoptymalizować proces deploymentu funkcjonalności aplikacji, tak że wydajność zespołu wzrosła o 10%, a średni czas trwania implementacji spadł o 15%. Doskonale opanowałem SAFe i Kaban. 

Umiejętności

 • rozwiązywanie konfliktów 
 • przekazywanie konstruktywnego feedbacku
 • wypracowywanie celów i pomoc zespołowi w planowaniu pracy
 • SAFe i Kaban — poziom zaawansowany
 • podejmowanie decyzji i implementacja zmian
 • rozwiązywanie problemów
 • skuteczna komunikacja z zespołem
 • znajomość języka angielskiego na poziomie C2

Doświadczenie zawodowe

10.2019–obecnie IT Flow

Scrum Master

 • wspieranie zespołu developerów w usuwaniu przeszkód w płynnej pracy oraz osiąganiu celów wyznaczonych przez managerów
 • nadzór nad przestrzeganiem metodologii Scrum
 • szkolenie członków zespołu z technik Agile 
 • prowadzenie spotkań 
 • prowadzenie i nadzorowanie backlogu zadań

Osiągnięcia:

 • podniesienie wydajności zespołu o 10%
 • skrócenie czasu implementacji funkcjonalności aplikacji webowych o 15%

Wykształcenie

10.2015–07.2018 Uniwersytet Wrocławski

Kierunek: zarządzanie w sektorze publicznym i pozarządowym

Uzyskany tytuł licencjata

Kursy i certyfikaty

 • Certyfikat Proffesional Scrum Mastera Scrum Alliance (2018), wynik egzaminu 92%
 • Kursu Non-Violent Communication (2017)

Zainteresowania

Interesuję się technologią, przede wszystkim zagadnieniami związanymi ze sztuczną inteligencją i machine learningiem. Lubię również czytać literaturę kryminalną. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Stwórz CV teraz

Jak napisać CV Scrum Mastera?

 1. Przygotuj podsumowanie zawodowe, czyli krótką sekcję, w której przedstawisz swoje kluczowe kompetencje i dotychczasową drogę zawodową.
 2. W CV wymień swoje najważniejsze umiejętności, zarówno techniczne, jak i kompetencje miękkie i zdolności interpersonalne.
 3. Opisz swoje doświadczenie zawodowe. Podaj nazwy firm i daty zatrudnienia oraz wymień swoje najważniejsze obowiązki oraz osiągnięcia.
 4. Nie zapomnij wspomnieć o swoim wykształceniu — podaj ostatnią szkołę lub uczelnię, którą ukończyłeś i uzyskany tytuł.
 5. Wymień w CV kursy i szkolenia, które ukończyłeś i uzyskane certyfikaty, przede wszystkim te związane ze stanowiskiem, na które aplikujesz.
 6. W CV możesz opisać również swoje zainteresowania. Nie jest to konieczne, ale pomoże Ci się wyróżnić spośród innych kandydatów. 
 7. W stopce CV umieść klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Bez tego Twoja aplikacja nie zostanie uwzględniona w procesie rekrutacji!

Wzór CV z tego artykułu oraz powyższe rady pomogą Ci przygotować skuteczny życiorys. Jeśli chcesz jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, skorzystaj z kreatora CV LiveCareer. A wraz z curriculum vitae wyślij do pracodawcy list motywacyjny.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.

Masz jeszcze pytania o Scrum Master CV? Zostaw komentarz pod artykułem. Chętnie Ci odpowiem i pomogę.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Małgorzata Sury
Małgorzata Sury

Małgorzata Sury jest ekspertką ds. kariery i pisarką z bogatym doświadczeniem w mediach. Autorka badań o rynku pracy cytowanych w Forbes, Polska Times, Rzeczpospolitej i in. Pisząc, kieruje się wiedzą z zakresu psychologii i socjologii. Jej misją jest pomóc czytelnikom znaleźć pracę i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Scrum master cv

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5  (1 ocena)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Podobne artykuły

Piszą o nas: