Puste CV do wypełnienia online (PDF) i wzór Word za darmo

Lubisz przygotowywać formalne dokumenty i różnego rodzaju oficjalne pisma? Domyślamy się, że Twoja odpowiedź będzie brzmiała: nie. A zdecydowanie najtrudniej jest zacząć. Podobnie jest z tworzeniem CV — szczególnie jeśli nie masz w tym doświadczenia.

 

Zapewne nie wiesz, jakie sekcje powinien zawierać życiorys, jak je ułożyć i o czym pisać, aby przyciągnąć wzrok rekrutera. Na szczęście trafiłeś w dobre miejsce. Za chwilę dowiesz się, gdzie znaleźć puste CV do wypełnienia, jak je najszybciej uzupełnić i jakie są sposoby na zwrócenie uwagi pracodawcy.

 

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

 

kreator cv

 

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

 

Stwórz CV teraz

 

Puste CV do wypełnienia — wzór z układem sekcji do wykorzystania

 

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa obecnego stanowiska lub wyuczonego zawodu

Numer telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

 

Podsumowanie zawodowe

 

...

 

Umiejętności specjalistyczne

 

  • ...

 

Umiejętności miękkie

 

  • ...

 

Doświadczenie

 

Daty rozpoczęcia i zakończenia współpracy oraz nazwa firmy 

Stanowisko: ...

 

Obowiązki:

  • ...

 

Dodatkowe obowiązki:

  • ...

 

Sukcesy:

  • ...

 

Wykształcenie

 

Lata nauki, nazwa uczelni i wydziału

Kierunek: ...

Nazwa uzyskanego tytułu

 

Zainteresowania

 

...

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

 

1. Puste wzory CV do wypełnienia online — najlepszy sposób na profesjonalny dokument

 

Zdecydowanie najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na stworzenie życiorysu zawodowego jest wykorzystanie kreatora, w którym znajdziesz puste szablony CV do wypełnienia. Dlaczego?

 

Jeśli zdecydujesz się na tego typu generator CV online, nie będziesz musiał martwić się formatowaniem dokumentu, układem sekcji czy też wklejaniem do CV zdjęcia. Narzędzie większość pracy wykona za Ciebie. Ty musisz tylko wpisać treść w odpowiednie miejsca dokumentu.

 

Przykładowo, w kreatorze CV LiveCareer znajdziesz 12 profesjonalnych pustych szablonów do wypełnienia, przygotowanych przez naszych ekspertów. Dadzą Ci one gwarancję, że Twoje curriculum vitae zawsze będzie wyglądało profesjonalnie i wyróżni informacje, które najbardziej interesują pracodawcę. 

 

W naszym kreatorze znajdziesz także gotowe przykłady, którymi możesz wypełnić puste CV. Nie będziesz więc musiał zastanawiać się, co wpisać do życiorysu.

 

Na koniec, po wypełnieniu CV, będziesz mógł sprawdzić jego pisownię, a także pobrać w PDF lub DOCX. Skorzystanie z naszego programu do CV to zdecydowanie najwygodniejszy sposób na stworzenie skutecznego życiorysu zawodowego.

  

2. Puste CV do wypełnienia w Word (za darmo)

 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że większość kandydatów korzysta z dostępnych w internecie darmowych wzorów CV do wypełnienia. Zazwyczaj są to dokumenty w DOC lub DOCX, które można edytować w programie Word.

 

Efekt? Pracodawcy otrzymują setki identycznych, prostych i źle sformatowanych dokumentów. W takiej masie łatwo przegapić świetnego kandydata. Dlatego jeśli chcesz się wyróżnić, nie polecamy tego rozwiązania.

 

Jednak jeśli dobrze radzisz sobie z programem Word i zależy Ci na pobraniu pustego CV do wypełnienia, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka oryginalnych szablonów w DOC / DOCX (za darmo).

 

Darmowe puste CV do wypełnienia w Word — wersja 1

 

Darmowe puste CV do wypełnienia w Word — wersja 2

 

Darmowe puste CV do wypełnienia w Word — wersja 3

 

Korzystając z tych bezpłatnych wzorów CV do wypełnienia nie będziesz musiał wstydzić się swojego CV i zyskasz przewagę nad osobami, które decydują się bardziej typowe, najprostsze szablony.

 

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

3. O czym pamiętać wypełniając puste CV?

 

Oczywiście liczy się nie tylko wygląd CV, jego formatowanie i układ sekcji. Przede wszystkim musisz zapełnić życiorys odpowiednią treścią, czyli kluczowymi informacjami o swoim doświadczeniu, umiejętnościach czy sukcesach. W jaki sposób zwrócić uwagę pracodawcy?

 

Napisz podsumowanie zawodowe

 

Przede wszystkim pamiętaj o dodaniu do CV podsumowania zawodowego. To krótki opis Twoich najważniejszych doświadczeń, sukcesów, umiejętności i innych kwalifikacji w CV. W podsumowaniu powinny się znaleźć również Twoje cele zawodowe.

 

Dopasuj CV do wymagań pracodawcy

 

Twoje CV musi też zawsze być dopasowane do oferty pracy. Co to znaczy? W pierwszej kolejności opisuj w CV te doświadczenia zawodowe i kompetencje, które odpowiadają na wymagania w ogłoszeniu. Chodzi o to, aby Twoje CV zawierało wszystkie kluczowe informacje z punktu widzenia pracodawcy.

 

Pochwal się konkretnymi osiągnięciami i umiejętnościami

 

Staraj się być jak najbardziej konkretny. W CV nie warto wpisywać informacji, które podaje każdy kandydat — np. obsługiwanie klientów. Bądź bardziej szczegółowy. Pochwal się prestiżowym klientem, z którym współpracowałeś, podaj nazwy programów, które obsługujesz i swój poziom zaawansowania. Koniecznie wspomnij o swoich największych sukcesach w CV! Warto pochwalić się konkretnymi liczbami — np. podniesieniem sprzedaży o X%.

 

Postaraj się zmieścić na jednej stronie CV

 

Pamiętaj też, aby wszystkie kluczowe informacje zawrzeć na pierwszej stronie CV. Najlepiej, jeśli cały Twój życiorys zmieści się na 1 kartce. Dlaczego? Rekruterzy po prostu nie mają czasu na czytanie wielostronicowych dokumentów.

 

4. W jakim formacie pobrać wypełnione CV?

 

Wypełnione CV powinieneś wysłać do pracodawcy w formacie PDF. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu będziesz miał większą pewność, że dokument zostanie wyświetlony dokładnie w takiej formie, w jakiej go przygotowałeś.

 

W przypadku plików w DOC czy DOCX formatowanie dokumentu jest w dużej mierze zależne od tego, w jakim programie jest wyświetlane w CV. Poza tym osoby trzecie mogą w nim łatwo wprowadzić zmiany. 

 

W kreatorze CV LiveCareer możesz pobrać gotowy życiorys w obu formatach — jako DOC, jeśli chcesz mieć CV w formie edytowalnej, i jako PDF, jeśli chcesz mieć od razu gotowy życiorys do wysłania rekruterowi.

 

Dobrze wypełniony, profesjonalny wzór CV to klucz do sukcesu podczas rekrutacji. Jeśli zastosujesz nasze wskazówki, szybko zauważysz, że otrzymujesz znacznie więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

 

Jeśli jednak masz jakieś pytania lub wciąż nie dostajesz odpowiedzi od rekruterów, podziel się z nami swoimi wątpliwościami. Możesz to zrobić w sekcji komentarzy pod artykułem.

Oceń ten artykuł
Średnia: 3.71 (17 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Redakcja serwisu LiveCareer
Redakcja serwisu LiveCareer

O autorze

Zespół LiveCareer od 2005 roku oferuje światowej klasy kreator CV i inne profesjonalne narzędzia, które pomogły już ponad 10 milionom osób na całym świecie zdobyć pracę. W poradnikach dzielimy się ekspercką wiedzą i praktycznymi wskazówkami, dzięki którym napiszesz skuteczne CV i list motywacyjny — i zdobędziesz lepszą pracę.

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo