Arkusz CV: 10 gotowych CV arkuszy do wypełnienia i pobrania

Gotowy arkusz CV do wypełnienia i pobrania to świetny sposób na szybkie napisanie dobrego dokumentu. Nie będziesz musiał samodzielnie i od zera tworzyć go w edytorze tekstu. W internecie znajdziesz wiele arkuszy CV, jednak część z nich może okazać się mało profesjonalna.

 

W tym artykule zobaczysz 10 sprawdzonych arkuszy CV do wypełnienia i pobrania. Wybierz jeden z nich, a od zera szybko stworzysz skuteczny życiorys zawodowy, który pomoże Ci w zdobyciu wymarzonej pracy.

 

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

 

Stwórz CV teraz

 

kreator cv

 

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

 

Dlaczego warto wybrać gotowy arkusz CV?

 

Decydując się na gotowy arkusz CV, masz pewność, że Twoje curriculum vitae będzie prezentować się tak, jak powinno: sekcje będą dobrze rozmieszczone i rozplanowane. Dzięki temu bez problemu wpiszesz do CV wszystkie niezbędne informacje i unikniesz problemów z formatowaniem. Ponadto, z badań wynika, że rekruterzy zwracają uwagę na wygląd CV.

 

Nasz kreator CV zrobi wszystko za Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz arkusz, który Ci się podoba, a narzędzie podpowie Ci, jak napisać dobre CV. Nie będziesz musiał zastanawiać się nad wyborem czcionki, a dodatkowo nasz program do pisania CV wskaże Ci gotowe treści do wpisania w życiorysie — dopasowane do Twojego zawodu.

 

Zobacz 10 skutecznych arkuszy CV:

 

10 arkuszy CV do wypełnienia i pobrania

 

1. Prosty arkusz CV

 

Stwórz CV terazinteresujący druk cv

 

Ten arkusz CV ma prosty układ i wyraźnie wydzielone sekcje, a dane osobowe podkreślone są ikonami. Na samej górze znajdziesz miejsce na podsumowanie zawodowe w CV. To świetny sposób, żeby pracodawca bądź rekruter od razu zapoznał się z najważniejszymi informacjami o Tobie.

 

Ten arkusz CV jest naprawdę profesjonalny, a zarazem jest to dość klasyczny wzór CV z jasnym podziałem treści. Z tego powodu jest to dobre CV dla większości zawodów. Świetnie nada się do stworzenia np. CV lekarza czy CV księgowej, ale też CV emeryta z bogatym doświadczeniem. 

 

Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera. Nie musisz nic wymyślać od nowa: wybierz podsumowanie napisane przez ekspertów i dostosuj do siebie w kreatorze CV LiveCareer.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

2. Czytelny arkusz CV

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Arkusz CV podzielony na dwie kolumny. Pod podsumowaniem zawodowym znajdziesz miejsce na wpisanie do CV doświadczenia zawodowego. Pamiętaj, że tę sekcję najlepiej podzielić na obowiązki, dodatkowe obowiązki i osiągnięcia w CV.

 

Możesz śmiało skorzystać z tego arkusza do stworzenia skutecznego CV logistyka lub do napisania CV dla dietetyka. Podobnie jak pozostałe arkusze, to CV możesz pobrać w Word lub w PDF.

 

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

3. Arkusz CV z ikonami

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Ten arkusz pozwoli Ci na stworzenie kreatywnego CV. Podzielono go na dwie kolumny — po lewej znalazło się miejsce na podsumowanie zawodowe i dane osobowe, a po prawej na pozostałe sekcje w tym wykształcenie w CV. Do tego jest w nim wiele miejsca na dodatkowe informacje do wpisania w CV, np. kursy, szkolenia i certyfikaty.

 

Ten szablon CV wykorzystaj przy pisaniu CV architekta czy CV grafika.

 

4. Arkusz CV z czarną kolumną

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Kolejny arkusz CV podzielony na dwie kolumny. Po prawej, na czarnym tle, wydzielono umiejętności w CV. To dobry pomysł, jeśli przygotowujesz CV bez doświadczenia lub pierwsze CV. W tym przypadku dobrze jest wyróżnić swoje kluczowe kompetencje, najlepiej podzielone na miękkie i twarde.

 

Użyj tego arkusza do CV studenta, CV ucznia albo CV programisty.

 

5. Arkusz CV z niebieskimi elementami

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Ten arkusz CV ciekawie wykorzystuje różne odcienie niebieskiego. Poszczególne elementy curriculum vitae zostały na nim rozmieszczone w bardzo przemyślany sposób. Na największym białym polu wpisano doświadczenie, wykształcenie i zainteresowania w CV. Dzięki niebieskim elementom podkreślono w nim zdjęcie w CV.

 

Wykorzystaj go do napisania np. CV kelnerki i CV hostessy.

 

6. Żółto-czarny arkusz CV

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Ten kolorowy arkusz to świetny przykład creative CV. W takim dokumencie wcale nie potrzebujesz szalonych rozwiązań — wystarczy trochę koloru i ciekawa czcionka w CV. Z badań wynika, że kreatywność to jedna z najbardziej pożądanych przez pracodawców cech. Warto pokazać ją już na etapie przygotowywania druku CV. Gotowy formularz CV wcale nie musi być do tego przeszkodą!

 

Możesz stworzyć na nim nawet CV do szkoły i CV nauczyciela matematyki.

 

7. Arkusz CV z niebieską kolumną

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Kolejny arkusz CV z podziałem na dwie kolumny. Po lewej, wydzielonej na ciemnoniebieskim tle, wyróżniono umiejętności i zainteresowania. To przykładowe CV jest profesjonalne i prosty, dlatego nada się do stworzenia nowoczesnego CV — nawet do CV lekarza czy do CV psychologa.

 

8. Arkusz CV z niebieskim gradientem

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Jeszcze jeden arkusz CV do wypełnienia i pobrania z dwiema kolumnami. Tutaj zdecydowano się na wykorzystanie różnych odcieni niebieskiego. Taki życiorys zawodowy wygląda czytelnie i przejrzyście, ale wciąż interesująco. Jest też uniwersalny. Możesz śmiało stworzyć w nim CV kosmetyczki czy CV do banku.

 

9. Arkusz CV z małym zdjęciem

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

Korzystając z tego arkusza, łatwo stworzysz minimalistyczny i przejrzysty życiorys. Ten szablon curriculum vitae nie jest jednak nudny — ożywiają go ładna czcionka w nagłówku i estetyczne rozmieszczenie sekcji dokumentu, co pozwoli Ci na stworzenie idealnego CV.

 

Taki arkusz nada się do napisania CV pracownika socjalnego i CV prawnika.

 

10. Arkusz CV z wyróżnionym zdjęciem

 

Stwórz CV terazarkusz cv

 

W tym arkuszu CV bez problemu wstawisz swoje zdjęcie. Pamiętaj jednak, żeby w curriculum vitae unikać nieprofesjonalnych fotografii, np. selfie — możesz wtedy skończyć ze śmiesznym CV i stracić szansę na zatrudnienie. 

 

Jednak jeśli masz odpowiednie zdjęcie, arkusz wykorzystaj np. do CV rejestratorki medycznej i CV sekretarki.

 

O czym jeszcze pamiętać przy korzystaniu w gotowego arkusza CV do wypełnienia i pobrania?

 

Na końcu każdego życiorysu zawodowego, powinieneś umieścić aktualną klauzulę CV. Jej poprawną treść możesz zobaczyć na dole każdego z arkuszy z tego tekstu. Dobra wiadomość — w kreatorze CV możesz bez problemu i szybko wstawić ją do swojego curriculum vitae (jeśli piszesz CV po angielsku, sprawdź, jak brzmi aktualna klauzula w tym języku i czy w danym kraju jest wymagana).

 

Gotowe wzory CV do wypełnienia możesz pobrać w formatach .doc, .txt i PDF. Pamiętaj jednak, że CV powinieneś zawsze wysyłać w PDF (pod tym linkiem znajdziesz gotowe wzory CV w PDF). Nie będziesz miał wtedy problemów z formatowaniem przy konwersji plików, a pracodawca otrzyma gotowe CV dokładnie w takiej formie, w jakiej zaplanowałeś.

 

Wysyłasz CV mailem? Postaraj się o ciekawe, ale profesjonalne tytuł i treść wiadomości. Musisz zachęcić pracodawcę lub rekrutera, żeby otworzył i zapoznał się z Twoimi dokumentami! 

 

Jeśli wciąż nie wiesz, jakiego programu do CV użyć, zobacz: Top 10 darmowych kreatorów CV [Zalety, wady, funkcje za darmo].

 

Chcesz szybko dodać klauzulę do CV? Stwórz CV w kreatorze. Narzędzie samo wstawi aktualną wersję formułki do Twojego CV i umieści ją we właściwym miejscu dokumentu.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące arkuszy CV? Koniecznie zadaj je w komentarzu pod artykułem, a ja z przyjemnością Ci pomogę.

Oceń ten artykuł: arkusz cv
Średnia: 5 (7 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Małgorzata Sury

Małgorzata Sury

O autorze

Ekspertka ds. kariery portalu LiveCareer. W swoich artykułach porusza tematy związane z szukaniem pracy, tworzeniem skutecznych CV i listów motywacyjnych oraz przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych. Pisząc, kieruje się wiedzą z zakresu psychologii i socjologii. Jej misją jest pomóc Ci znaleźć pracę i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo