1. Darmowe szablony CV do pobrania: 17 darmowych wzorów CV

Darmowe szablony CV do pobrania: 17 darmowych wzorów CV

Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Jeśli szukasz darmowego szablonu CV, warto zastanowić się, czy za wiele nie ryzykujesz. Prawda jest bowiem taka, że od tego, na który z szablonów CV się zdecydujesz, będzie w dużej mierze zależał sukces Twoich starań o pracę. 

 

Niektóre szablony CV są atrakcyjne tylko pozornie. Pobrany z Internetu darmowy wzór CV musi nie tylko odpowiednio prezentować najważniejsze informacje o Tobie, ale też spełniać wymagania systemu ATS (programu do skanowania aplikacji). Inaczej Twoje CV może nigdy nie trafić na biurko rekrutera. 

 

Dlatego zobacz wybrane przez nas darmowe szablony CV i przekonaj się sam. Na bazie gotowego wzoru CV do wypełnienia poniżej nasi eksperci opisali wady i zalety dostępnych za darmo szablonów CV w internecie — tak, żebyś wiedział, na co zwracać uwagę, wybierając odpowiedni wzór CV dla siebie. 

 

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

 

Stwórz CV teraz

 

kreator cv

 

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

 

CV szablon do wypełnienia

 

STWÓRZ CV TERAZdarmowy szablon

Stwórz CV online w kreatorze CV LiveCareer tutaj.


Najpierw przyjrzyj się szablonowi CV powyżej. To profesjonalne CV stworzone zgodnie z aktualnymi standardami pisania dokumentów rekrutacyjnych. Jest to wzorcowy szablon z naszego kreatora CV, który zawiera wszystkie wymagane sekcje i jest do pobrania w odpowiednim dla CV formacie

 

Jeśli nie wiesz, jak napisać CV lub masz problemy z samodzielnym z zaprojektowaniem dokumentu, skorzystaj z programu do pisania CV. To bezpieczny i pewny sposób na stworzenie skutecznego życiorysu zawodowego

 

W narzędziu znajdziesz 20 profesjonalnych szablonów CV. Jedne z nich są tradycyjne, inne kreatywne. Znajdziesz tam również szablony CV nowoczesnego i CV profesjonalne. Stwórz dla siebie taki dokument i zobacz, jak będzie wyglądało gotowe CV wypełnione Twoimi danymi. 

 

Stwórz cv terazdarmowy szablon

Stwórz CV online w kreatorze CV LiveCareer tutaj.

 

W naszym kreatorze możesz stworzyć za darmo nieograniczoną liczbę CV. Dopiero pobranie gotowych dokumentów wiąże się z koniecznością zapłaty.

 

Jeśli chcesz wypróbować inne opcje, poniżej prezentujemy 17 darmowych szablonów CV — każdy z zupełnie innej bajki. Opatrzyliśmy je eksperckimi komentarzami, żebyś był świadomy wszystkich wad i zalet szablonów CV, które można znaleźć i za darmo pobrać w internecie. Dzięki temu, wybierając CV szablon dla siebie, unikniesz błędów w CV, które mogą przekreślić Twoje szanse na pracę.

 

1. Darmowy szablon CV w pastelowych kolorach 

 

darmowe szablony cv

 

Ten szablon CV wygląda interesująco, jest dość oszczędny w formie, ale jednocześnie bardzo oryginalny. Geometryczne wzory i ciekawe rozmieszczenie treści zwracają uwagę — zwłaszcza osób, dla których istotna jest estetyka.

 

Niestety, mimo atrakcyjnego wyglądu, ten darmowy szablon CV niesie również potencjalne ryzyko odrzucenia Twojej aplikacji. Dlaczego? Jest mało praktyczny.

 

Zauważ, jak wiele miejsca w tym CV zostało zmarnowane! Faktycznie, to kreatywne CV przyciąga wzrok, ale nawet nie zawiera wszystkich wymaganych sekcji typowego CV. Szablon tego typu nietrudno zauważyć, ale zabrakło w nim miejsca na szerszy opis doświadczenia zawodowego w CV — i w ogóle nie przewidziano miejsca na sekcję CV o wykształceniu, co może być sporym błędem (np. w CV inżyniera, nauczyciela itd.). W efekcie rekruter może uznać, że nie ukończyłeś żadnej szkoły i, co gorsza, próbujesz to ukryć. 

 

Ale w końcu jest to CV bezpłatne i jeśli wyjątkowo Ci odpowiada, tutaj możesz z niego skorzystać. 

 

2. Biało-czarne CV: szablon trzykolumnowy

 

darmowe szablony cv

 

Ten szablon CV wygląda elegancko i przyciąga uwagę. W ciekawy sposób oddziela sekcję dane osobowe w CV od reszty dokumentu. Nie brakuje tu też żadnego z ważnych elementów, takich jak sekcja CV z podsumowaniem zawodowym. Ale jedna rzecz jest w tym CV bardzo problematyczna.

 

Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje CV może zostać wydrukowane? (Przy okazji podpowiadamy, że warto zadbać o papierową wersję dokumentu, gdy idziesz na rozmowę o pracę). Myślisz, że przygotowany na takim szablonie życiorys będzie po wydrukowaniu prezentował się równie atrakcyjnie, co online? 

 

Niestety — zadrukowany na dużej powierzchni zwykły papier może się pofałdować lub rozmazać, a nawet jeśli masz drukarkę cyfrową, to nie masz gwarancji, czy cała strona zostanie wydrukowana równomiernie.

 

Rada naszych ekspertów jest jednoznaczna: postaraj się, aby wybrany przez Ciebie druk CV w miarę możliwości nie zawierał tła innego niż białe.

 

Jeśli chcesz wypróbować ten darmowy szablon CV, kliknij tutaj

 

3. Szablon CV z ciekawymi ikonami 

 

darmowe szablony cv

 

Powyższy darmowy szablon CV zawiera kilka ciekawych rozwiązań, jak np. opis umiejętności w CV na skali czy sprytne rozmieszczenie poszczególnych sekcji. Dzięki temu życiorys zawodowy wygląda estetycznie i przejrzyście.

 

Zauważ jednak, że omawiany szablon CV ma bardzo mało treści. To nie jest dobry sygnał dla programów do skanowania aplikacji kandydatów (tzw. ATS), które poszukują w CV słów kluczowych. Jeśli w Twoim dokumencie nie będzie wystarczająco dużo wartościowych treści, ATS nie będzie mógł odnaleźć odpowiednich fraz i CV zostanie odrzucone.

 

Ikonki w CV to również dobry pomysł, bo ich umieszczenie w dokumencie wpływa pozytywnie na wygodę czytającego, ale trzeba uważać, by w pewnym momencie taki graficznych elementów nie było za dużo. Musisz pamiętać, że dla rekrutera najbardziej liczy się właściwa treść CV — a nie jego wygląd.

 

Ten darmowy szablon CV możesz pobrać tutaj.

 

4. CV szablon przypominający okładkę książki

 

darmowe szablony cv

 

W odróżnieniu od poprzedniego przykładu, ten formularz CV zawiera bardzo dużo treści — właściwie patrząc z odległości można nawet pomylić go z tylną okładką książki lub listem motywacyjnym. Na pewno został zaprojektowany w sposób nieskomplikowany, co z reguły jest dużą zaletą dokumentów aplikacyjnych. 

 

Zanim jednak wybierzesz go jako szablon dla swojego CV, zastanów się, czy na pewno masz do powiedzenia rekruterowi tak wiele, żeby wysłać mu na swój temat cały esej. Pewnie zauważyłeś, że w tym wzorze przewidziano bardzo dużo miejsca na tekst.

 

Jest jeszcze jeden problem z powyższym szablonem. Nie zostały w nim uwzględnione wszystkie standardowe sekcje skutecznego CV. Szablon, który widzisz powyżej, pomija bowiem podsumowanie zawodowe, listę umiejętności twardych i miękkich w CV oraz opis wykształcenia. Chcesz stworzyć idealne CV? Nie możesz o tych elementach zapomnieć!

 

Jeśli mimo to ten szablon CV Cię zainteresował, możesz pobrać go za darmo w tym miejscu

 

Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera. Nie musisz nic wymyślać od nowa: wybierz podsumowanie napisane przez ekspertów i dostosuj do siebie w kreatorze CV LiveCareer.

 

Stwórz CV terazkreator cv

5. Lekkie CV: szablon z uporządkowaną strukturą

 

darmowe szablony cv

 

Ten darmowy szablon CV na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo korzystnie. Nie zawiera zbędnych elementów i nie narzuca się krzykliwą formą ani wyrazistymi kolorami. Nawet nagłówek CV ze zdjęciem został zaprojektowany symetrycznie, dzięki czemu całość wydaje się mieć bardzo uporządkowaną strukturę. 

 

Jest tylko jednen problem: w tym szablonie CV również brakuje miejsca na wypunktowanie umiejętności. Bez tego Twoje CV nie będzie dla rekruterów atrakcyjne, bo kompetencje zawodowe kandydata to jedna z pierwszych rzeczy, na które pracodawcy zwracają uwagę, przeglądając nadesłane CV.

 

Tu znajdziesz do pobrania powyższy darmowy szablon CV. 

 

6. Bardzo ascetyczny szablon CV z wykresami 

 

darmowe szablony cv

 

To naprawdę nowoczesny szablon CV, który robi wrażenie. Jest bardzo minimalistyczny, ale jednocześnie zawiera wszystkie niezbędne w CV informacje. 

 

Problem? W tym dokumencie strona wizualna ewidentnie przeważa nad treścią. Dla rekruterów takie CV — mimo że przyjemnie się je ogląda — jest w rzeczywistości mało czytelne. Nie zapominaj, że pracownicy działów HR widzą setki CV dziennie i oczekują dokumentu, w którym bez trudu znajdą poszukiwane informacje. 

 

Wybierając CV wzór do wypełnienia, kieruj się przede wszystkim stroną praktyczną dokumentu. Czcionka w CV musi być widoczna, a każda informacja przedstawiona w sposób czytelny. 

 

Powyższy wzór CV możesz pobrać bezpłatnie tutaj

 

7. Eleganckie CV: szablon z przejrzystą strukturą

 

darmowe szablony cv

 

Darmowy szablon CV, który widzisz powyżej, ma jedną ważną zaletę. Jest bardzo przejrzysty. Nie można mu też odmówić przemyślanej struktury. Rekruter, który spojrzy na to CV, z łatwością zorientuje się w kwalifikacjach kandydata. 

 

Nie bylibyśmy ekspertami w tworzeniu CV, gdybyśmy nie mieli jednak do niego pewnych uwag. Masz w końcu prawo wiedzieć, jak powinno wyglądać skuteczne CV. Niestety, powyższy wzór curriculum vitae do takich nie należy.

 

Dobre CV powinno zmieścić się na jednej stronie. CV na dwie strony jest już obarczone pewnym ryzykiem, że rekruter nie przeczyta drugiej kartki Twojej aplikacji. Jeśli pobierzesz darmowy szablon CV zaprezentowany u góry i zawrzesz w nim wszystkie ważne informacje na temat swojej kariery, dokument wydłuży się znacząco. Przez to Twoje CV nie będzie wyglądało tak, jak wzór na zdjęciu powyżej, bo na pewno rozciągnie się na więcej niż jedną stronę A4.

 

Jeśli chcesz na własne oczy sprawdzić, jak działa takie CV, szablon możesz pobrać bezpłatnie tutaj.

 

8. Darmowy szablon CV ze zdjęciem

 

darmowe szablony cv

 

Szablon CV, który widzisz powyżej, nadaje się szczególnie dla kandydatów piszących pierwsze CV — czyli takich, których doświadczenie zawodowe jest niewielkie. Dużo miejsca poświęcono tu na opisanie umiejętności oraz referencji w CV. Musisz jednak pamiętać, że zdjęcie do CV powinno być wyraźne, wykonane na białym tle i dobrze przedstawiające Twoją twarz — a w tym przypadku tak nie jest.

 

Jeśli wybierzesz ten szablon, uważaj na odpowiednie wykadrowanie fotografii. W naszym kreatorze CV zdjęcie dodasz bardzo łatwo, a narzędzie umieści je w odpowiednim miejscu dokumentu za Ciebie. 

 

Powyższy szablon CV możesz pobrać za darmo tutaj

 

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

 

Stwórz CV terazkreator cv

9. Dynamiczny szablon CV na czarnym tle

 

darmowe szablony cv

 

Szablon CV, który widzisz u góry, jest bardzo oryginalny i dobrze sprawdza się w przypadku aplikacji na stanowiska z branży kreatywnej, na przykład gdy piszesz CV grafika. Niekoniecznie jednak można się zgodzić co do tego, że jest to skuteczny dokument. Dlaczego? 

 

Po pierwsze, treści prezentowane są w dość chaotyczny sposób, a ciemne tło CV wcale nie pomoże rekruterowi zorientować się zamieszczonych tam przez Ciebie informacjach. Zabrakło tu również miejsca na podsumowanie zawodowe, które jest kluczowym elementem dobrego CV. 

 

Chcesz sprawdzić sam, jak prezentuje się ten bezpłatny szablon CV? Kliknij tutaj

 

10. Szablon CV z wyróżnionym podsumowaniem zawodowym

 

darmowe szablony cv

 

Szablon CV powyżej na pierwszy rzut oka wygląda interesująco, bo w ciekawy sposób podkreśla sekcję z podsumowaniem zawodowym. Mamy jednak poważne zastrzeżenia dotyczące sposobu prezentacji umiejętności w tym darmowym wzorze CV. 

 

Po pierwsze, żeby korzystnie przedstawić swoje największe zalety i kompetencje, warto je podzielić na umiejętności twarde i miękkie, czego we wzorze powyżej brakuje. Po drugie, skala, którą proponuje autor szablonu, nie jest praktyczna dla takich umiejętności miękkich jak kreatywność, dobra organizacja czasu czy odpowiedzialność. Przyznasz, że ciężko oceniać tego typu cechy charakteru w CV za pomocą kropek?

 

Jeśli jednak zainteresował Cię ten szablon curriculum vitae, możesz skorzystać z niego za darmo tutaj

 

11. Szablon CV z wyraźnymi sekcjami 

 

darmowe szablony cv

 

Powyższy szablon CV jest dobrą propozycją dla tych, którzy cenią sobie konkrety. Wyraźnie wydzielone sekcje powodują, że dokument jest bardzo czytelny. Fajna, nowoczesna czcionka i odrobina jasnoniebieskiego koloru również dodają mu dynamiki.

 

Szkoda jednak, że autor tego szablonu również nie zadbał o to, by zaprojektować sekcję Podsumowanie zawodowe w CV. Szablon wiele traci, jeśli nie ma w nim miejsca na chociażby krótki opisu kandydata. To dobrze, że doświadczenie zawodowe zostało tu wyróżnione na pierwszym miejscu, ale bez kilku zdań charakteryzujących kandydata wysyłającego takie CV, dokument nie przekona rekrutera.

 

Tutaj jest link, jeśli chcesz pobrać powyższy szablon CV za darmo. 

 

12. Dwustronny szablon CV dla osób z doświadczeniem

 

darmowe szablony cv

 

Ten darmowy szablon CV na dwóch stronach zaprojektowany jest tak, by pomiędzy sekcjami było dużo przestrzeni, a tekst rozłożony był równomiernie. Jeśli masz duże doświadczenie zawodowe, na pewno dzięki powyższemu szablonowi zaprezentujesz je w optymalny sposób. 

 

Weź pod uwagę tylko jedną rzecz: rekruter spędza przeciętnie 7 sekund, analizując jedno CV. Może być tak, że przeskanuje wzrokiem jedynie pierwszą stronę, a druga zostanie pominięta. Jeśli tak by się zdarzyło, Twoja kandydatura może wiele stracić. Szablon CV na jedną stronę, który mieści dużo tekstu, będzie na pewno dużo bezpieczniejszy. 

 

Powyższy szablon CV jest dostępny za darmo tutaj, ale aby z niego skorzystać, musisz posiadać program Adobe Indesign lub Adobe Photoshop.

 

13. Prosty i skromny szablon CV

 

darmowe szablony cv

 

Całkiem zgrabne i proste CV — szablon bez zbędnych udziwnień i z czytelnym podziałem na sekcje. Pewnie jednak już się domyślasz, co może być z nim nie tak, bo często zwracamy na to uwagę. 

 

Jeśli chcesz mieć naprawdę dobre CV, podziel swoje kompetencje na umiejętności miękkie i twarde. Tego tu zabrakło. Powyższy szablon CV nie zawiera również sekcji Zainteresowania, a powinien, bo ciekawy opis hobby w CV może pomóc Ci się wyróżnić.

 

Wydzielono tu za to miejsce na referencje w CV. Musisz wiedzieć, że dodanie referencji w formie kontaktów do osób, z którymi pracowałeś, znacznie zwiększy Twoją wiarygodność w oczach rekruterów. Znim to jednak zrobisz, musisz mieć pewność, że wymienione w takiej sekcji CV osoby wyrażają na to zgodę. 

 

Jeśli chcesz pobrać ten szablon darmowy CV, możesz zrobić to tutaj

 

14. Darmowy szablon CV dla artystów

 

darmowe szablony cv

 

Ten darmowy CV szablon ma 2-kolumnowy układ treści, który jest bardzo korzystny, bo pozwala przedstawić sporą ilość treści w czytelny sposób. Dokument wyróżnia bardzo charakterystyczny i kreatywny nagłówek, w którym część tekstu napisana jest czcionką zbliżoną do pisma odręcznego. 

 

Kombinacja zwykłych i odręcznych czcionek sprawia, że powyższe Ci nabiera artystycznego charakteru. Jeśli jednak wysyłasz CV do urzędu lub do firmy z branży finansowej, uważaj, bo ten szablon CV może okazać się zbyt kreatywny jak na stanowisko, o które się starasz. 

 

Ten szablon CV możesz pobrać tutaj za darmo. 

 

15. Minimalistyczny szablon CV 

 

darmowe szablony cv

 

Ten CV szablon jest minimalistyczny i wygląda profesjonalnie. Wysyłając tego typu CV, przedstawiasz się jako osoba dobrze zorganizowana i mająca wyczucie dobrego stylu. Mamy tu jednak aż dwa problemy. Po pierwsze — brak sekcji Umiejętności w CV. 

 

Kolejna rzecz to sposób zapisu doświadczenia zawodowego w CV. Jeśli nie wypunktujesz dokładnie swoich obowiązków, kwalifikacji i osiągnięć w CV, rekruter nie będzie w stanie wyłuskać ich sam. Zawsze zwracaj uwagę na to, czy Twoje CV zawiera listę wyliczeniową z umiejętnościami, obowiązkami oraz sukcesami na poprzednich stanowiskach. 

 

Szablon CV, o którym mowa, możesz bezpłatnie pobrać tutaj w formacie Word, INDD oraz Ai.

 

16. Ponadczasowy szablon CV 

 

darmowe szablony cv

 

Tradycyjny szablon CV z wypunktowanymi listami i wyróżniającą się trójkolumnową sekcją umiejętności. Ten szablon jest idealny dla osób, które piszą np. CV pracownika biurowego albo CV programisty. Jeśli masz spore doświadczenie zawodowe, na tym wzorze CV na pewno zdołasz je całkiem obszernie zaprezentować. Postaraj się jednak zmieścić wszystkie treści maksymalnie na dwóch stronach. 

 

Jeśli wybierzesz ten darmowy szablon CV, pamiętaj też, żeby dodać do niego klauzulę CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

 

Powyższy szablon CV Word możesz pobrać za darmo tutaj w formacie .docx.

 

Chcesz szybko dodać klauzulę do CV? Stwórz CV w kreatorze. Narzędzie samo wstawi aktualną wersję formułki do Twojego CV i umieści ją we właściwym miejscu dokumentu.

 

Stwórz CV terazkreator cv

17. Nowoczesne CV: szablon z wydzielonym nagłówkiem

 

darmowe szablony cv

 

Ostatni bezpłatny szablon CV w naszym zestawieniu ma przyjemną dla oka kolorystykę. Przewidziano w nim takie elementy jak zdjęcie, podsumowanie zawodowe, a nawet niewielką sekcję na osiągnięcia zawodowe w CV. Jeśli masz się czym pochwalić, dodanie takich informacji w CV jest bardzo dobrym pomysłem.

 

Zanim jednak zdecydujesz się na wybór powyższego CV szablonu, weź pod uwagę, że rekruter może chcieć wydrukować Twój dokument. Niestety — nie masz pewności, czy po wydrukowaniu kolory nadal będą prezentowały się tak dobrze jak na ekranie komputera. 

 

Poza tym, tak jak już wspominaliśmy, z zasady zdecydowanie lepiej jest napisać CV na białym tle, bo takie curriculum vitae wygląda znacznie bardziej profesjonalnie. 

 

Mimo wszystko podoba Ci się ten darmowy szablon CV? Pobierz go tutaj.

 

Teraz masz już pełen przekrój darmowych szablonów CV dostępnych do pobrania w internecie. Jest ich bardzo dużo, ale tak naprawdę różnią się między sobą nieznacznie. W tym zestawieniu opisaliśmy wszystkie kwestie, które warto wziąć pod uwagę, wybierając dla siebie najlepszy darmowy wzór CV do pobrania i wypełnienia. 

 

Chcesz szukać dalej? Masz już wiedzę na temat tego, jak oceniać gotowe szablony CV. Pamiętaj, żeby uwzględnić wszystkie nasze rady i wybrać takie darmowe wzory CV, który nie tylko będą dobrze się prezentowały, ale zostaną docenione przez rekrutera i pozwolą Ci zdobyć pracę.

 

A jeśli Twoje CV spodobało się rekruterom, sprawdź, jakie są najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Najczęściej zadawane pytania na temat darmowych szablonów CV

 

Gdzie znajdę darmowe szablony CV?

 

Bezpłatne szablony CV znajdziesz zarówno w darmowych kreatorach CV, jak i niektórych edytorach tekstu (np. korzystając z templatek CV w Wordzie). A jeśli masz zmysł estetyczny, możesz je także zrobić samodzielnie — chociażby tworząc CV w Canvie w wersji podstawowej.

 

Jak wybrać darmowy szablon CV?

 

Idealne CV powinno być czytelne i możliwie krótkie. Dlatego zwróć uwagę, czy Twój szablon jest przejrzysty, a gotowe CV już na pierwszej stronie zawiera wszystkie niezbędne sekcje — m.in. Podsumowanie zawodowe i Umiejętności. Do polskiego curriculum vitae warto również dołączyć zdjęcie — sprawdź, czy Twój darmowy szablon CV w Word lub PDF daje taką możliwość.

 

Jak powinno wyglądać profesjonalne CV?

 

Dobre CV musi być dopasowane do oferty pracy i zawierać wszystkie niezbędne elementy — m.in. opis doświadczenia, umiejętności i celów zawodowych. Niestety, w większości wzorów CV do pobrania za darmo nie zmieścisz wszystkich istotnych informacji. Dlatego polecamy Ci skorzystać z profesjonalnego generatora CV — np. LiveCareer lub InterviewMe.

 

Czy system ATS odczyta mój darmowy szablon CV?

 

Szablon curriculum vitae przyjazny systemom ATS to taki, który jest czytelny, w jasnym kolorze i mało skomplikowany — zbyt duża liczba symboli, tabel i wykresów może zostać źle odczytana przez komputer. Również czcionka powinna być prosta i dobrze widoczna (10-12 pkt). Większość darmowych szablonów CV nie spełnia tych norm. Dlatego polecamy Ci sięgnąć po profesjonalne wzory CV, dzięki którym rekruter nie pominie Twojej aplikacji.

 

Jaki format szablonu CV wybrać?

 

Każdy dobry wzór CV powinien być zapisany w formacie PDF. Dzięki temu „nie rozjedzie się” na komputerze rekrutera i będzie przyjazny systemom ATS. W takim samym formacie powinieneś zapisać list motywacyjny — możesz to zrobić m.in. w naszym kreatorze listu motywacyjnego.

 

Jeśli masz więcej pytań na temat pisania i wyglądu CV, zadaj je w komentarzu pod artykułem. Nasi eksperci chętnie Ci pomogą.

O autorze

Redakcja serwisu LiveCareer
Redakcja serwisu LiveCareer

Zespół LiveCareer od 2005 roku oferuje światowej klasy kreator CV i inne profesjonalne narzędzia, które pomogły już ponad 10 milionom osób na całym świecie zdobyć pracę. W poradnikach dzielimy się ekspercką wiedzą i praktycznymi wskazówkami, dzięki którym napiszesz skuteczne CV i list motywacyjny — i zdobędziesz lepszą pracę.

Obserwuj nas

  Oceń ten artykuł:

  Darmowe szablony cv

  Średnia:

  Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
  3.3859649122807016  (57 oceny)

  Chcesz stworzyć skuteczne CV?

  Wypróbuj kreator CV za darmo
  Skuteczne CV

  Piszą o nas: