Gotowe CV: wzory, szablony i przykłady CV dla 50+ zawodów

Napisanie życiorysu zawodowego to nie lada wyzwanie. Gotowe CV musi być dopasowane do oferty pracy, zawierać wszystkie niezbędne sekcje, podkreślać Twoje kompetencje i dobrze wyglądać. 

 

W internecie znajdziesz mnóstwo gotowych CV do wypełnienia i pobrania, ale jeśli chcesz mieć profesjonalny dokument, warto przygotować życiorys samemu i odpowiednio dopasować go do oferty pracy.

 

Chętnie Ci w tym pomożemy! W tym artykule znajdziesz gotowe CV dla ponad 50 zawodów i ścieżek kariery. Zobaczysz wzory i szablony curriculum vitae, które będziesz mógł dopasować do własnych potrzeb, by stworzyć własne profesjonalne CV, które pomoże Ci w zdobyciu wymarzonej pracy.

 

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

 

kreator cv

 

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

 

Stwórz CV teraz

 

Gotowe CV — wzór dla magazyniera

 

Piotr Jodła

Magazynier

Nr telefonu

Adres e-mail

 

Podsumowanie zawodowe

 

Magazynier z ponad 2 latami doświadczenia w sklepach wielkopowierzchniowych w branży spożywczej. Zajmuję się rozkładaniem, ewidencją i inwentaryzacją towaru oraz przyjmowaniem dostaw. Dwa razy otrzymałem nagrodę „Pracownik miesiąca” magazynu w Supermarkecie Pasikonik. Poszukuję zatrudnienia w branży meblarskiej. 

 

Umiejętności

 

Umiejętności twarde

 • prowadzenie ewidencji towaru
 • przeprowadzanie inwentaryzacji towarowej
 • język angielski — poziom B2
 • biegła obsługa pakietu MS Office
 • dobra kondycja fizyczna
 • prawo jazdy kat. B

 

Umiejętności miękkie

 • komunikatywność
 • skrupulatność i umiejętność dbania o porządek
 • wzorowa frekwencja i punktualność
 • uważność
 • gotowość do pracy zmianowej

 

Doświadczenie

 

01.2018–obecnie

Supermarket Pasikonik

Magazynier

Obowiązki

 • przyjmowanie dostaw
 • prowadzenie ewidencji towaru
 • prowadzenie inwentaryzacji
 • czuwanie nad jakością przyjmowanych i wydawanych towarów
 • utrzymywanie czystości w magazynie

Osiągnięcia

 • dwukrotnie otrzymałem nagrodę „Pracownik miesiąca” za uważność, wydajność i skuteczność 

 

Wykształcenie

 

09.2013-07.2017

Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły w Warszawie

Technik budownictwa

 

Zainteresowania

 

Interesuję się sportem: w wolnym czasie gram w piłkę nożną w amatorskiej drużynie Kolana w Warszawskiej Lidze Szóstek Piłkarskich i chodzę na siłownię.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

 

Potrzebujesz gotowego wzoru CV do wypełnienia dla innego zawodu? Sprawdź wzory curriculum vitae dla ponad 50 branż:

 

Gotowe wzory CV dla 50+ zawodów i ścieżek kariery

 

 

Gotowe CV — inne wzory

 

 

Skorzystaj z gotowych wzorów i napisz CV, dzięki któremu zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Teraz pokażę Ci jak prawidłowo wypełnić poszczególne sekcje życiorysu zawodowego.

 

Jak napisać CV? Gotowe wzory sekcji

 

Każde dobre CV powinno składać się z następujących elementów: danych osobowych, podsumowania zawodowego, doświadczenia, umiejętności, wykształcenia i zainteresowań.

 

W gotowym CV możesz wpisać również dodatkowe informacje, np. referencje.

 

W internecie znajdziesz dużo gotowych CV do wypełnienia i pobrania. Pamiętaj, jednak że pracodawcy dostają wiele dokumentów, które wyglądają tak samo, ponieważ zostały stworzone na ogólnodostępnych, gotowych szablonach. Lepiej samodzielnie napisać CV — dokument powinien być dopasowany do oferty pracy.

 

Teraz pokażę Ci, co wpisać w poszczególne sekcje CV. Gotowy?

 

Gotowe CV: wzór podsumowania zawodowego

 

Podsumowanie zawodowe w CV to krótki opis Twoich najważniejszych doświadczeń zawodowych, osiągnięć i umiejętności. Umieść je na samej górze dokumentu, tuż pod danymi osobowymi w CV. Dzięki niemu pracodawca będzie mógł szybko zapoznać się z najważniejszymi informacjami o Tobie.

 

Pamiętaj, że wygląd CV ma znaczenie. Curriculum vitae powinno być dobrze sformatowane i nie zawierać typowych błędów, jak literówki. 

 

Podsumowania zawodowego w CV — gotowy wzór 

 

Magazynier z ponad 2 latami doświadczenia w sklepach wielkopowierzchniowych w branży spożywczej. Zajmuję się rozkładaniem, ewidencją i inwentaryzacją towaru oraz przyjmowaniem dostaw. Dwa razy otrzymałem nagrodę pracownika miesiąca magazynu w Supermarkecie Pasikonik. Poszukuję zatrudnienia w branży meblarskiej.

 

Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera. Nie musisz nic wymyślać od nowa: wybierz podsumowanie napisane przez ekspertów i dostosuj do siebie w kreatorze CV LiveCareer.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

Gotowe CV: wzór umiejętności

 

Umiejętności w CV to bardzo ważna sekcja każdego curriculum vitae. Dzięki niej pracodawca od razu zobaczy, że posiadasz odpowiednie kompetencje na stanowisko, na które aplikujesz. Warto je podzielić na kompetencje twarde i miękkie. Te pierwsze to m.in. specjalistyczna wiedza, a te drugie to cechy charakteru w CV

 

Warto wpisać je w CV, bo są coraz ważniejsze dla rekruterów i pracodawców.

 

Umiejętności w CV — gotowy wzór

 

Umiejętności twarde

 • prowadzenie ewidencji towaru
 • przeprowadzanie inwentaryzacji towarowej
 • język angielski — poziom B2
 • biegła obsługa pakietu MS Office
 • dobra kondycja fizyczna
 • prawo jazdy kat. B

 

Umiejętności miękkie

 • komunikatywność
 • skrupulatność i umiejętność dbania o porządek
 • wzorowa frekwencja i punktualność
 • uważność
 • gotowość do pracy zmianowej

 

Gotowe CV: wzór doświadczenia zawodowego

 

W doświadczeniu w CV opisujesz dotychczasowy przebieg swojej kariery zawodowej. Ta sekcja powinna być dopasowana do oferty, na którą aplikujesz — możesz posługiwać się zwrotami i frazami, które znajdziesz w ogłoszeniu.

 

Najlepiej podziel tę sekcję na obowiązki, dodatkowe obowiązki i osiągnięcia w CV. W tych ostatnich postaraj się wyrazić swoje zawodowe sukcesy w liczbach i twardych danych — to z pewnością zrobi świetne wrażenie na pracodawcy. Bądź konkretny i szczegółowy, ale postaraj się zmieścić gotowe CV na jednej stronie A4

 

Wpisując doświadczenie w CV, stosuj się do zasady odwróconej chronologii. Oto przykład:

 

Doświadczenie w CV — gotowy wzór

 

01.2018–obecnie

Supermarket Pasikonik

Magazynier

Obowiązki

 • przyjmowanie dostaw
 • prowadzenie ewidencji towaru
 • prowadzenie inwentaryzacji
 • czuwanie nad jakością przyjmowanych i wydawanych towarów
 • utrzymywanie czystości w magazynie

Osiągnięcia

 • dwukrotnie otrzymałem nagrodę Pracownika Miesiąca za uważność, wydajność i skuteczność 

 

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

Gotowe CV: wzór wykształcenia

Wykształcenie w CV nie jest jego najważniejszą sekcją, ale mimo wszystko warto krótko o nim napisać. Zwłaszcza jeśli Twoja edukacja związana jest z ofertą pracy, na którą aplikujesz. Wystarczy, że podasz lata, w których studiowałeś lub chodziłeś do szkoły, nazwę placówki i uzyskany tytuł zawodowy lub naukowy.

 

Możesz również dodać do CV kursy, szkolenia i certyfikaty, które posiadasz. To pokaże przyszłemu pracodawcy, że chętnie się rozwijasz, lubisz zdobywać nową wiedzę i podnosić swoje kompetencje zawodowe.

 

Wykształcenie w CV — gotowy wzór

 

09.2013-07.2017

Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły w Warszawie

Technik budownictwa

 

Gotowe CV: wzór zainteresowań

 

Po opisie wykształcenia powinieneś w CV krótko napisać o swoich zainteresowaniach. Nie musisz się przesadnie rozpisywać — wystarczy kilka zdań. Pamiętaj, tylko żeby nie wpisywać zbyt ogólnych hobby, jak „kino”, „sport” czy „kultura”.

 

Tę sekcję CV warto napisać tak, aby pokazać pracodawcy, że lubisz się rozwijać, a to, co robisz w wolnym czasie, może pomóc Ci w pracy zawodowej.

 

Zainteresowania w CV — gotowy wzór

 

Interesuję się sportem: w wolnym czasie gram w piłkę nożną w amatorskiej drużynie Kolana w Warszawskiej Lidze Szóstek Piłkarskich i chodzę na siłownię.

 

Co jeszcze zrobić, zanim wyślesz gotowe CV do pracy?

 

Każdy życiorys zawodowy powinien zawierać aktualną klauzulę CV po RODO. Bez tego nie będziesz mógł wziąć udziału w rekrutacji. Jej poprawną treść znajdziesz w gotowym wzorze CV z tego artykułu. 

 

Jeśli chcesz dodać do CV zdjęcie, pamiętaj, że musi być profesjonalne. Unikaj selfie, fotografii z wakacji i imprez. CV bez zdjęcia nie będzie problemem, jeśli dokument będzie dobrze napisany, a Ty w życiorysie zawodowym umiejętnie podkreślisz swoje atuty.

 

Do gotowego CV do pracy warto dołączyć list motywacyjny. To świetny sposób, żeby ostatecznie przekonać pracodawcę do zatrudnienia Cię i pokazać mu, że jest kompetentny, zaangażowany i chętny do podejmowania nowych wyzwań zawodowych. 

 

Wysyłasz CV mailem? Wiadomości nadaj ciekawy tytuł, a w treści napisz krótko o sobie, żeby zachęcić pracodawcę do otworzenia i zapoznania się z Twoimi dokumentami. Prześlij CV w formacie PDF — nawet jeśli przygotowałeś CV na gotowym szablonie Word. Unikniesz wtedy problemów z formatowaniem i niepożądanymi zmianami.

 

Chcesz szybko dodać klauzulę do CV? Stwórz CV w kreatorze. Narzędzie samo wstawi aktualną wersję formułki do Twojego CV i umieści ją we właściwym miejscu dokumentu.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące gotowego CV? Napisz o swoich wątpliwościach w komentarzu, a ja na pewno na nie odpowiem i Ci pomogę.

Oceń ten artykuł: gotowe cv
Średnia: 4.88 (8 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Małgorzata Sury
Małgorzata Sury

O autorze

Ekspertka ds. kariery portalu LiveCareer. W swoich artykułach porusza tematy związane z szukaniem pracy, tworzeniem skutecznych CV i listów motywacyjnych oraz przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych. Pisząc, kieruje się wiedzą z zakresu psychologii i socjologii. Jej misją jest pomóc Ci znaleźć pracę i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo