1. Cabin Crew CV: example. Angielski przykład CV stewardessy

Cabin Crew CV: example. Angielski przykład CV stewardessy

Małgorzata Sury
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Znajomość języka angielskiego to podstawa pracy na pokładzie samolotu. Wiele pracodawców będzie wymagało dokumentów aplikacyjnych po angielsku, żeby od razu sprawdzić kandydatów do Cabin Crew, czyli stewardess i stewardów.

W tym artykule znajdziesz example (przykład) Cabin Crew CV po angielsku oraz porady ekspertów kariery, dzięki którym łatwo i szybko samodzielnie stworzysz taki dokument.

Zobacz, jak wyglądają profesjonalne szablony CV zaprojektowane przez specjalistów i konsultowane z ekspertami kariery.

Stwórz CV teraz

Wybierz profesjonalny wzór CV dla swojego zawodu.

Cabin Crew CVtemplate (wzór)

Imię i nazwisko

Stanowisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

Career summary

People-oriented flight attendant with 3+ years experience on an international cabin crew. Skilled in first-aid and medical emergency procedures. In 2019 obtained 98% score in passenger satisfaction survey. Motivated to provide the excellent customer service as a member of BizzAir crew.

Work experience

2017-current

BizzAir, Flight Attendant

 • Greeting, assisting and giving safety instructions to passengers
 • Performing pre-safety checks on deck and presenting emergency equipment
 • Providing excellent customer service, e.g. serving food and beverages to passengers, while maintaining safety procedures
 • Communicating with cabin crew and passengers in a professional and personable manner
 • Performing firs-aid and helping passengers in case of emergency

Key achievements

 • In 2019 obtained highest international passengers' satisfaction score (98%)

Key skills

 • Interpersonal and communication skills
 • Safety orientation and safety procedure knowledge
 • Problem-solving skills
 • English – proficient
 • Spanish – conversational

Education

BA in English Philology

Jagielloński University, Cracow

Expected Graduation in 2020

Interests

I enjoy travelling and my favourite destinations are South American Countries. I also like swimming and playing football.

I hereby consent to my personal data being processed by (company name) for the purpose of considering my application for the vacancy advertised under reference number (123XX6 etc.)

Już wiesz, jak powinno wyglądać CV dla członka Cabin Crew. Teraz pokażę Ci krok po kroku, jak podkreślić w nim swoje najważniejsze kwalifikacje.

Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera. Nie musisz nic wymyślać od nowa: wybierz podsumowanie napisane przez ekspertów i dostosuj do siebie w kreatorze CV LiveCareer.

Stwórz CV terazkreator cv

Jak napisać Cabin Crew CV?

Cabin Crew CV musi być dopasowane do oferty pracy, na którą aplikujesz (według badań 61% rekruterów uważa, że spersonalizowane dokumenty to klucz do sukcesu w rekrutacji). Zanim zabierzesz się do pisania curriculum vitae, dokładnie przeczytaj ogłoszenie i w swoim dokumencie postaraj się podkreślać te kwalifikacje, których wymaga pracodawca.

Ale na początek podaj w CV swoje dane osobowe i kontaktowe — imię i nazwisko, stanowisko lub tytuł zawodowy, numer telefonu, adres e-mail oraz link do profilu na LinkedIn

Cabin Crew CV zacznij od podsumowania zawodowego (po angielsku Personal Profile, Personal Statement lub Career Summary), czyli krótkiego opisu Twoich najważniejszych doświadczeń, umiejętności i osiągnięć zawodowych. Umieść tę sekcję na samej górze dokumentu, tak aby rekruter mógł szybko i łatwo zapoznać się z kluczowymi informacjami o Twojej karierze.

Następnie wpisz do CV doświadczenie, czyli Work Experience. Podaj lata, w których pracowałeś, nazwę byłego lub obecnego pracodawcy, a następnie wymień najważniejsze obowiązki. Dokładnie opisz to, czym się zajmowałeś. Podaj również swoje największe osiągnięcie zawodowe (osiągnięcia po ang. to Key Achievement). Stosuj odpowiednie dla angielskiego CV zwroty, czyli assisted with, resolved issues with albo improved.

Później wymień w CV swoje kluczowe umiejętności (Key Skills) — te związane i przydatne do pracy jako cabin crew member. Dokładnie przeczytaj ogłoszenie, na które odpowiadasz i podaj kompetencje, których wymaga pracodawca — oczywiście, jeśli je opanowałeś. Kłamstwo w curriculum vitae prędzej czy później wyjdzie na jaw.

Nie zapomnij również podać kompetencji miękkich w życiorysie zawodowym. Są niezbędne do pracy na pokładzie samolotu i warto je uwzględnić w Cabin Crew CV. Krótko opisz również swoje wykształcenie — wystarczą lata, w których chodziłeś do szkoły lub studiowałeś, nazwa instytucji, kierunek studiów i uzyskany tytuł zawodowy bądź naukowy.

Cabin Crew CV zakończ krótkim opisem swoich zainteresowań. Wystarczą 2-3 krótkie zdania, w których konkretnie opiszesz swoje hobby. Nie podawaj ogólnych sformułowań, np. film, muzyka czy sport. 

Jeśli przygotowujesz CV po angielsku do pracy w Polsce, na samym końcu wstaw aktualną klauzulę CV. W English CV do pracy za granicą zgoda na przetwarzanie danych osobowych nie będzie potrzebna. 

Wraz z Cabin Crew CV warto wysłać list motywacyjny stewardessy — nawet jeśli pracodawca tego nie wymaga. Dobry list motywacyjny zwiększy Twoją szansę na otrzymanie pracy i pokaże Cię, jako prawdziwego profesjonalistę.

Przeczytaj też nasz poradnik: Jak zostać stewardessą lub stewardem? Wymagania i rekrutacja oraz jak napisać pilot CV. Dowiedz się też, czy warto tłumaczyć CV na angielski z polskiego oryginału.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.


Masz jeszcze jakieś wątpliwości, dotyczące Cabin Crew CV? Napisz komentarz pod artykułem. Chętnie odpowiem na pytania i Ci pomogę.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Małgorzata Sury
Małgorzata Sury

Małgorzata Sury jest ekspertką ds. kariery i pisarką z bogatym doświadczeniem w mediach. Autorka badań o rynku pracy cytowanych w Forbes, Polska Times, Rzeczpospolitej i in. Pisząc, kieruje się wiedzą z zakresu psychologii i socjologii. Jej misją jest pomóc czytelnikom znaleźć pracę i osiągnąć satysfakcję zawodową. Od 2019 r. napisała ponad 250 artykułów związanych z szukaniem pracy, tworzeniem skutecznych CV i listów motywacyjnych, przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych, prawem pracy i doradztwem zawodowym. Wszystkie powstały zgodnie z wytycznymi redakcyjnymi LiveCareer.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Cabin crew cv

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5  (3 oceny)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Piszą o nas: