Pomoc LiveCareer Polska — Najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę pobrać CV lub list motywacyjny za darmo? 

Mamy ambicję stworzyć najlepszy kreator CV i listów motywacyjnych online. Żeby to zrobić, musimy pobierać za niego opłatę, która według nas jest sprawiedliwa. Potrzebujemy zespołu IT, który na bieżąco zajmuje się stroną internetową i pracuje nad aktualizacjami i ulepszeniami oferowanych przez nas technologii. Mamy też działy produktu i obsługi klienta, które starają się zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych narzędzi. CV oraz list motywacyjny można stworzyć u nas już za 9,95 zł. Uważamy, że jest to uczciwa cena, jeśli weźmie się pod uwagę, że daje użytkownikowi pełny dostęp do wszystkich szablonów CV i listów motywacyjnych oraz możliwość tworzenia i pobierania nielimitowanej liczby dokumentów w formacie MS Word i PDF.

2. Jak dokonać opłaty?

Dostępne metody płatności to karty płatnicze, kredytowe, debetowe Visa oraz Mastercard, które umożliwiają płatności online i płatności zagraniczne. Masz pytanie o informacje na wyciągu z karty płatniczej? Typowe deskryptory rozliczeniowe to AUX*LiveCareer PL lub BLD*Resume.

3. Jak wykupić jednorazowy dostęp do kreatora?

Aktualnie w ramach kreatora CV i listów motywacyjnych LiveCareer oferujemy dwa plany: miesięczny oraz roczny, które odnawiają się automatycznie. Każdy z planów można anulować w dowolnym momencie i nie płacić za kolejny cykl rozliczeniowy. Jeśli pojawią się dodatkowe opcje dostępu, na pewno będziemy Państwa o tym informować.

4. Jak skontaktować się z LiveCareer telefonicznie?

Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci telefonicznie, mailowo lub na czacie. Wystarczy wejść w ikonę czatu w prawym dolnym rogu lub na naszą stronę kontaktową i wysłać wiadomość przez formularz.

5. Gdzie znajdę opinie o LiveCareer?

Kreator CV i listów motywacyjnych LiveCareer został stworzony przez zespół ekspertów kariery i zawodowych rekruterów, aby pomóc Ci szybko zdobyć dobrą pracę. Narzędzie oferuje szablony CV oraz listów motywacyjnych, dzięki którym stworzysz profesjonalne dokumenty rekrutacyjne w kilka minut. Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z Polski oraz blisko 10 milionów użytkowników z innych krajów na całym świecie. Po opinie klientów zapraszamy na nasze kanały social media.

6. Czy możecie pomóc mi napisać CV lub list motywacyjny?

Obecnie nie oferujemy usługi pisania CV i listów motywacyjnych na zlecenie. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga, na którym regularnie publikujemy darmowe poradniki o pisaniu CV i listów motywacyjnych. Dzięki nim szybko nauczysz się tworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zyskasz przewagę nad innymi kandydatami. Znajdziesz tam również bezpłatne przykładowe CV dla różnych zawodów i ścieżek kariery, a także inne cenne porady, które pomogą Ci odnieść sukces w rekrutacji. Zacznij tutaj:

Jak napisać CV

Jak napisać list motywacyjny

Wszystko o pisaniu CV

Wszystko o pisaniu listów motywacyjnych

Wzory CV dla różnych zawodów

Wzory listów motywacyjnych dla różnych zawodów

Szablony CV

Szablony listu motywacyjnego

Kreator CV

Kreator listu motywacyjnego

7. Czy kreator jest dostępny w innych językach?

Kreator CV i listów motywacyjnych na LiveCareer.pl jest dostępny jedynie w języku polskim. Zapraszamy do skorzystania z innych wersji językowych tutaj:

8. Jak zrezygnować z subskrypcji?

Aby anulować subskrypcję, zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij w ikonę postaci w prawym górnym rogu, przejdź do zakładki „Ustawienia” i kliknij w przycisk „Anulowanie subskrypcji”.

9. Jak usunąć konto?

Zgodnie z zasadami naszej firmy, w przypadku chęci całkowitego usunięcia konta wraz ze wszystkimim danymi, każdy użytkownik musi dokonać tego osobiście. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto, przejdź do zakładki „Kontakt" u góry strony i kliknij w link „Zgodność z RODO”. Następnie postępuj zgodnie z wyświetlaną instrukcją dotyczącą usuwania danych. Pamiętaj, że usunięcie konta jest nieodwracalne i równoznaczne z utratą wszystkich wcześniej utworzonych przez Ciebie dokumentów. Jeśli masz problemy z usunięciem konta, możesz napisać na privacy@bold.com, a my usuniemy konto w Twoim imieniu. Całkowity czas usunięcia wszystkich danych to 30 dni.

Pobierz