O nas

Dajemy Ci wiedzę, narzędzia i eksperckie wskazówki, dzięki którym zdobędziesz każdą pracę.

Wypróbuj kreator CV
Zespół LiveCareer Polska

Na przestrzeni 14 lat istnienia pomogliśmy ponad 10 milionom użytkowników stworzyć skuteczne CV, odnieść sukces w rekrutacji i rozwinąć karierę zawodową. LiveCareer powstało, aby pomóc Ci zdobyć dobrą pracę.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny kreator CV z profesjonalnymi szablonami — ale nie tylko. LiveCareer to także serwis kariery, w którym znajdziesz pomocne artykuły ekspertów ds. HR, instrukcje krok po kroku i praktyczne wskazówki jak napisać profesjonalne CV i list motywacyjny.

Wypróbuj kreator cv

14+ lat na rynku

Wszystko zaczęło się w 2005 roku. Założyciele LiveCareer stworzyli testy predyspozycji zawodowych, aby pomagać osobom szukającym pracy znaleźć najlepszą ścieżkę kariery. Szybko rozwinęliśmy ofertę o światowej klasy kreator CV i inne profesjonalne narzędzia, które pomogły milionom osób na całym świecie zdobyć pracę.

10 000 000+ stworzonych CV

Dzięki naszym narzędziom tworzenie profesjonalnych CV stało się proste i szybkie. W kreatorze CV online LiveCareer stworzysz skuteczne CV do każdej branży i w dowolnym języku. Sprawdź nasze szablony CV i przekonaj się sam.

Setki profesjonalnych porad zawodowych

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów osiągniesz sukces w rekrutacji. Jeśli nie wiesz, jak napisać skuteczne CV i dobry list motywacyjny, lub jak rozwinąć swoją karierę zawodową — przeczytaj nasze artykuły.

180 krajów na całym świecie

Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by móc szybko stworzyć profesjonalne i skuteczne CV — niezależnie od zawodu i miejsca, w którym żyje. Mamy użytkowników już w 180 krajach na całym świecie i cały czas się rozwijamy.

Nasze produkty i usługi nagrodzili:

2019 customer choice award sitejabber
2019 customer choice award sitejabber
Hr tech award

Opinie o kreatorze CV LiveCareer

Zespół LiveCareer

Jesteśmy ekspertami kariery, specjalistami ds. HR, certyfikowanymi autorami CV i pełnymi pasji rekruterami, którzy mają jeden cel — pomóc Ci zdobyć pracę.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

Piszą o nas: