O nas

Dajemy Ci wiedzę, narzędzia i eksperckie wskazówki,
dzięki którym zdobędziesz każdą pracę.

Wypróbuj kreator CV

Na przestrzeni 14 lat istnienia pomogliśmy ponad 10 milionom użytkowników stworzyć skuteczne CV, odnieść sukces w rekrutacji i rozwinąć karierę zawodową. LiveCareer powstało, aby pomóc Ci zdobyć dobrą pracę.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny kreator CV z profesjonalnymi szablonami — ale nie tylko. LiveCareer to także serwis kariery, w którym znajdziesz pomocne artykuły ekspertów ds. HR, instrukcje krok po kroku i praktyczne wskazówki jak napisać profesjonalne CV i list motywacyjny.

Wypróbuj kreator CV

14+
lat na rynku

Wszystko zaczęło się w 2005 roku. Założyciele LiveCareer stworzyli testy predyspozycji zawodowych, aby pomagać osobom szukającym pracy znaleźć najlepszą ścieżkę kariery. Szybko rozwinęliśmy ofertę o światowej klasy kreator CV i inne profesjonalne narzędzia, które pomogły milionom osób na całym świecie zdobyć pracę.

14+ lat na rynku

10 000 000+
stworzonych CV

Dzięki naszym narzędziom tworzenie profesjonalnych CV stało się proste i szybkie. W kreatorze CV online LiveCareer stworzysz skuteczne CV do każdej branży i w dowolnym języku. Sprawdź nasze szablony CV i przekonaj się sam.

10 000 000+ stworzonych CV

Setki
profesjonalnych porad zawodowych

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów osiągniesz sukces w rekrutacji. Jeśli nie wiesz, jak napisać skuteczne CV i dobry list motywacyjny, lub jak rozwinąć swoją karierę zawodową — przeczytaj nasze artykuły.

Setki profesjonalnych porad zawodowych

180
krajów na całym świecie

Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by móc szybko stworzyć profesjonalne i skuteczne CV — niezależnie od zawodu i miejsca, w którym żyje. Mamy użytkowników już w 180 krajach na całym świecie i cały czas się rozwijamy.

180 krajów na całym świecie

Nasze produkty i usługi nagrodzili:

2019 customer choice award sitejabber
Hr tech award

Opinie o kreatorze CV LiveCareer

Maciej

Bez problemu przygotowałem CV, które wygląda profesjonalnie i oryginalnie. Polecam!

Ewa

Dzięki CV napisanemu na LiveCareer zaczęłam dostawać dużo więcej zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

Karolina

Wszystko OK! Dobry sposób na stworzenie fajnego CV.

Zespół LiveCareer

Jesteśmy ekspertami kariery, specjalistami ds. HR, certyfikowanymi autorami CV i pełnymi pasji rekruterami, którzy mają jeden cel — pomóc Ci zdobyć pracę.

Żaneta Spadło

Żaneta Spadło

Ekspertka ds. kariery

Dziennikarka, redaktorka i działaczka społeczna, ekspertka ds. kariery w LiveCareer. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się retoryką, w tym językowymi aspektami autopromocji. Doradza m.in. w kwestiach wyboru ścieżki zawodowej, szukania pracy, tworzenia dokumentów aplikacyjnych i prawidłowego zachowania podczas rozmowy z przyszłym pracodawcą. Jest przekonana, że profesjonalizmu można się nauczyć.

Małgorzata Sury

Małgorzata Sury

Ekspertka ds. kariery

Redaktorka i ekspertka ds. kariery portalu LiveCareer. W swoich artykułach porusza tematy związane z szukaniem pracy, tworzeniem skutecznych CV i listów motywacyjnych oraz przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pisząc, kieruje się wiedzą z zakresu nauk społecznych, m.in. psychologii, socjologii i antropologii. Jej misją jest pomóc Ci znaleźć pracę i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Michał Czepczor

Michał Czepczor

Product Manager

Manager produktu w portalu LiveCareer. Jego misją jest rozwijanie przyjaznego użytkownikowi kreatora CV LiveCareer. W codziennej pracy kładzie duży nacisk na wdrażanie rozwiązań, dzięki którym szybko i łatwo stworzysz profesjonalne CV, które da Ci pracę. Jego celem jest dalszy rozwój w branży produktowej oraz budowanie narzędzi, które dostarczą Ci jak największą wartość. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

Piszą o nas: