1. Nowoczesne CV: wzór na 2024 rok, nowe szablony i przykłady

Nowoczesne CV: wzór na 2024 rok, nowe szablony i przykłady

Żaneta Spadło
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Wielu kandydatów nie zwraca uwagi na nowe trendy w pisaniu CV. Uważają oni, że w życiorysie liczy się treść, a nie ułożenie sekcji lub wygląd dokumentu. Takie podejście często skutkuje odrzuceniem ich dokumentów aplikacyjnych.

Oczywiście, kwalifikacje i doświadczenie są najważniejsze. Te kluczowe informacje musisz jednak odpowiednio wyróżnić, aby Twoje Curriculum Vitae nie zaginęło wśród setek innych dokumentów. 

Właśnie dlatego powinieneś stworzyć nowoczesne CV, w 100% zgodne z oczekiwaniami pracodawców. Za chwilę zobaczysz tekstowy wzór współczesnego CV oraz 12 nowoczesnych szablonów CV. Dowiesz się także, w jaki sposób zachęcić rekrutera, aby zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Stwórz nowoczesne CV w kilka minut. Wybierz jeden z 20+ szablonów do CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje dzięki gotowym treściom do wstawienia i poradom ekspertów.

Stwórz CV teraz

Zobacz też profesjonalny wzór CV dla swojego zawodu, którym możesz się zainspirować.

Nowoczesne CV — wzór

Krzysztof Malinowski

Graphic Designer

Numer telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

Podsumowanie i cele zawodowe

Jestem absolwentem grafiki na ASP w Warszawie i od ponad 1,5 roku pracuję jako graphic designer w firmie GraphicABC. Biegle obsługuję oprogramowanie InDesign, Photoshop oraz Illustrator. W 2018 mój projekt logotypu wygrał w konkursie WarszawskiPlakat. W Państwa firmie chciałbym rozwijać się w zakresie tworzenia animacji w After Effects.

Umiejętności specjalistyczne

 • Adobe CS6 (InDesign, Photoshop, Illustrator) — biegła znajomość
 • After Effects — poziom średniozaawansowany 
 • pakiet Office — poziom zaawansowany
 • język angielski — poziom C1

Umiejętności miękkie

 • kreatywność i zmysł estetyczny
 • umiejętność zarządzania czasem i samodzielność
 • pozytywne nastawienie do pracy i chęć rozwoju

Doświadczenie

01.2018–obecnie GraphicABC

Stanowisko: Graphic Designer

Obowiązki:

 • projektowanie i realizacja okładek i layoutów oraz opracowanie graficzne produktów wydawniczych
 • tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych i komunikacyjnych w kanałach social media (projektowanie i animacja)
 • koordynacja pracy zespołu ilustratorów zewnętrznych
 • realizacja projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem 

Dodatkowe obowiązki:

 • współpraca z pozostałymi działami firmy 

Osiągnięcia:

 • mój projekt wygrał w konkursie na logotyp festiwalu WarszawskiPlakat 2018

Wykształcenie

Rok ukończenia: 2017

Kierunek: Grafika (jednolite magisterskie)

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Zainteresowania

W czasie wolnym zajmuję się fotografią podróżniczą i prowadzę związany z tym profil na Instagramie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Już wiesz, jak powinno wyglądać nowoczesne CV. Teraz pokażemy Ci 12 nowoczesnych szablonów Curriculum Vitae, dzięki którym Twój dokument zyska współczesny, efektowny wygląd.

1. Nowoczesne CV — 12 szablonów do wypełnienia za darmo i pobrania

Wygląd CV jest bardzo ważny. Badania dowodzą, że aż 65% ludzi jest wzrokowcami, co oznacza, że obraz zapamiętujemy o wiele łatwiej niż tekst. Dlatego warto zadbać o nowoczesny CV design — zwłaszcza że w przypadku większości zawodów kandydaci reklamują się podobnymi kwalifikacjami.

Poniżej zobaczysz 12 nowoczesnych szablonów CV, które możesz przygotować w naszym kreatorze CV. To program do pisania CV, który podpowie Ci również, co warto wpisać w poszczególnych sekcjach współczesnego CV, by szybciej dostać pracę.

Każde takie puste CV wypełnisz za darmo. W ten sposób możesz przetestować różne rodzaje CV i wybrać wersję, która najbardziej Ci odpowiada. Dopiero gdy będziesz zadowolony z efektu i postanowisz pobrać plik z gotowym CV, program poprosi Cię o dokonanie opłaty. Przez cały czas trwania subskrypcji będziesz mógł też dowolnie edytować każdy dokument i tworzyć nieograniczoną liczbę CV i listów motywacyjnych.

Pamiętaj też, że w naszym kreatorze każde CV możesz pobrać jako PDF i DOC (Word). Tego drugiego formatu plików nie oferuje większość kreatorów konkurencji — a to taki CV format najszybciej i najwygodniej możesz edytować na swoim komputerze.

Nowoczesne CV — szablon z interesującymi detalami

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Ten nowoczesny szablon CV z czytelną czcionką jest elegancki, łatwy w odbiorze i bardzo pojemny. Jego zaletą są także subtelne ozdobniki w szarym kolorze, które sprawiają, że to CV nadaje się również do druku.

Ponadto każdy element CV został tu oddzielony za pomocą poziomych linii, dzięki czemu rekruter szybko znajdzie wszystkie potrzebne mu informacje — m.in. Twoje podsumowanie i cele zawodowe, bez których nie może obejść się żadne nowoczesne CV (ale o tym później). 

Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera. Nie musisz nic wymyślać od nowa: wybierz podsumowanie napisane przez ekspertów i dostosuj do siebie w kreatorze CV LiveCareer.

Stwórz CV terazkreator cv

CV nowoczesne — i z bardzo czytelnym podziałem sekcji

Stwórz CV teraznowoczesne cv

To nowoczesne CV bardzo dobrze pokazuje, że nawet formalny dokument może wyglądać efektownie — szczególnie jeśli towarzyszą mu niewielkie elementy graficzne. W tak zaprojektowanym szablonie łatwo zmieścisz wszystkie informacje ważne dla pracodawcy, dlatego jest to dobre CV dla większości zawodów. 

Nowoczesne CV — oryginalny szablon z ikonami

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Profesjonalne CV, które widzisz u góry, ciekawie i efektownie eksponuje każdą sekcję Twojego życiorysu zawodowego za pomocą nowoczesnych ikon do CV. U góry szablonu znajduje się sekcja z doświadczeniem. Warto go więc wybrać szczególnie, jeśli aplikujesz o pracę, w której wymaga się konkretnego doświadczenia zawodowego i dłuższego stażu pracy.

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

Stwórz CV terazkreator cv

CV nowoczesne, które natychmiast zwraca uwagę

Stwórz CV teraznowoczesne cv

To nowoczesne CV z czarnym tłem po lewej stronie od razu przyciąga wzrok. Szablon został zaprojektowany w formie dwukolumnowej, dzięki czemu treść CV zajmuje stosunkowo mało miejsca. Z tego względu po ten wzór mogą sięgnąć osoby z bogatym doświadczeniem, np. piszące CV kierownika lub managera

Nowoczesne CV — wzór w ciekawych kolorach

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Na tło tego nowoczesnego szablonu CV składają się aż trzy kolory. Dzięki temu wszystkie kluczowe elementy CV — Podsumowanie zawodowe, Umiejętności i Doświadczenie — są widoczne już na pierwszy rzut oka.

Co istotne, obowiązkowa klauzula do CV ze zgodą na przetwarzanie zawartych w CV danych osobowych została tu zapisana bardzo małą czcionką, dzięki czemu nie zajmuje cennego miejsca. Treść klauzuli, zgodną z nowymi przepisami RODO, znajdziesz we wzorze nowoczesnego CV na początku artykułu.

Chcesz szybko dodać klauzulę do CV? Stwórz CV w kreatorze. Narzędzie samo wstawi aktualną wersję formułki do Twojego CV i umieści ją we właściwym miejscu dokumentu.

Stwórz CV terazkreator cv

Współczesne CV — szablon dla specjalistów

Stwórz CV teraznowoczesne cv

W tym nowoczesnym szablonie CV sporo miejsca poświęcono na opis umiejętności oraz aktywność dodatkową w CV — m.in. ukończone kursy i szkolenia oraz posiadane certyfikaty. Warto go wybrać, jeśli w Twoim zawodzie liczą się praktyczne umiejętności — np. piszesz CV spawacza lub CV kucharza.

Nowoczesne CV na uniwersalnym szablonie

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Uniwersalna kolorystyka oraz wyróżnienie umiejętności i zainteresowań sprawiają, że ten nowoczesny szablon CV możesz wykorzystać również wtedy, gdy piszesz pierwsze CV, np. CV dla ucznia. Jego dodatkową zaletą jest ciekawie wykadrowane zdjęcie do CV, które z pewnością zwróci uwagę rekrutera. Dobry wzór CV dla pracownika biurowego.

CV nowoczesne z dużym zdjęciem

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Jeśli wykonujesz zawód, w którym ważny jest kontakt z drugim człowiekiem (np. piszesz CV psychologa, CV lekarza lub CV pracownika socjalnego), sięgnij po nowoczesny szablon CV z dużym zdjęciem. W ten sposób pokażesz, że jesteś otwarty i pewny siebie oraz że można Ci zaufać.

Nowoczesne CV — nowy szablon ze współczesną szatą graficzną

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Gotowy wzór CV do wypełnienia, który widzisz powyżej, przyciąga wzrok ciekawie wykadrowanym zdjęciem oraz profesjonalną kolorystyką. Ponadto w tym CV wyróżniono Twoje dane osobowe. Dzięki temu prostemu zabiegowi rekruter bez problemu je znajdzie, jeśli zechce nawiązać z Tobą kontakt.

Nowoczesne CV — wzór dla kreatywnych

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Szukasz prostego wzoru CV, od którego nie wieje nudą? Ten nieskomplikowany, a zarazem ciekawy i bardzo profesjonalny szablon spełnia wszystkie standardy modern CV — jest czytelny, elegancki i oszczędny w formie, jednak zielony element po lewej stronie zwraca uwagę i dodaje mu szyku. Szablon zawiera też wszystkie istotne sekcje Curriculum Vitae, wychodząc naprzeciw nowym trendom w pisaniu CV. 

CV nowoczesne — z ciekawie wyróżnionym zdjęciem

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Ten szablon CV wyróżnia się delikatną kolorystyką i nowoczesną szatą graficzną, która kieruje uwagę odbiorcy przede wszystkim na Twoje zdjęcie. Dlatego warto wykorzystać go w zawodach, w których istotna jest Twoja prezencja (np. w CV hostessy lub CV kosmetyczki).

Współczesne CV — szablon z małym zdjęciem

Stwórz CV teraznowoczesne cv

Ten nowoczesny szablon CV wyróżnia się dużym nagłówkiem oraz wyraźnym rozdzieleniem poszczególnych sekcji. A minimalistyczna forma sprawia, że całość jest bardzo uniwersalna i nada się dla wielu różnych profesji, np. do CV programisty. Szukasz wzoru CV bez zdjęcia? Powyższy nowy szablon  doskonale się do tego nadaje (możesz bowiem usunąć fotografię bez szkody na designu dokumentu). 

Przeczytaj też, jak napisać CV na telefonie za darmo.

2. Jak krok po kroku napisać nowoczesne CV? Wzór na 2024 rok

Znalazłeś już nowoczesny szablon CV dla siebie? Świetnie! Teraz omówimy każdy element współczesnego CV i pokażemy Ci, jak w 5 prostych krokach możesz stworzyć CV zgodne ze standardami w 2024 roku.

1. Do nowoczesnego CV dodaj podsumowanie zawodowe

Jest to element, który odróżnia nowoczesne CV od klasycznych życiorysów. Jednak w Polsce wielu kandydatów wciąż o tym nie wie. A to błąd, przez który Twoje CV może wiele stracić. 

Czym tak w ogóle jest podsumowanie zawodowe w CV? Ten element CV, nazywany też rubryką CV O mnie, to krótki opis Twoich najważniejszych umiejętności, osiągnięć, doświadczeń, różnego rodzaju kwalifikacji oraz celów zawodowych.

Pamiętaj, że w nowoczesnym CV podsumowanie zawodowe musi być dopasowane do oferty pracy. Dlatego w pierwszej kolejności dokładnie przeczytaj wymagania w ogłoszeniu i opisz te kwalifikacje, które są „odpowiedzią” na oczekiwania pracodawcy. 

Profil i cele zawodowe umieszcza się na samej górze nowoczesnego CV. Podsumowanie lepiej jednak przygotować pod koniec pisania życiorysu. Dlaczego? W tym momencie będziesz już doskonale wiedział, czego oczekuje pracodawca i jakie kompetencje warto wyróżnić. 

Podsumowanie i cele zawodowe w nowoczesnym CV — wzór

Jestem absolwentem grafiki na ASP w Warszawie i od ponad 1,5 roku pracuję jako graphic designer w firmie GraphicABC. Biegle obsługuję oprogramowanie InDesign, Photoshop oraz Illustrator. W 2018 mój projekt logotypu wygrał w konkursie Warszawski Plakat. W Państwa firmie chciałbym rozwijać się w zakresie tworzenia animacji w After Effects.

Dobre podsumowanie zawodowe w CV potrafi przekonać rekrutera. Nie musisz nic wymyślać od nowa: wybierz podsumowanie napisane przez ekspertów i dostosuj do siebie w kreatorze CV LiveCareer.

Stwórz CV terazkreator cv

2. W nowoczesnym CV skup się na konkretnych umiejętnościach

Opis Twoich kompetencji to druga najważniejsza sekcja współczesnego CV. Daje Ci ona szansę pokazać pracodawcy, że posiadasz wszystkie wymagane przez niego kwalifikacje. Dlatego, tak jak w przypadku podsumowania, opis umiejętności w CV musi być dopasowany do wymagań w ofercie pracy.

Kompetencje w nowoczesnym CV warto podzielić na umiejętności twarde i miękkie. Warto również wpisać w tej sekcji zdolności interpersonalne i cechy charakteru. Dzięki temu rekruter szybciej znajdzie interesujące go informacje. Warto wiedzieć, że dla pracodawców kompetencje miękkie są coraz ważniejsze.

Opisując swoje umiejętności w curriculum vitae, staraj się być konkretny i szczegółowy. Podaj w CV poziom znajomości programów komputerowych i języków obcych, pochwal się wiedzą z danej branży i wykorzystywanymi na co dzień metodami pracy.

Umiejętności w nowoczesnym CV — wzór

Umiejętności specjalistyczne

 • Adobe CS6 (InDesign, Photoshop, Illustrator) — biegła znajomość
 • After Effects — poziom średniozaawansowany 
 • pakiet Office — poziom zaawansowany
 • język angielski — poziom C1

Umiejętności miękkie

 • kreatywność i zmysł estetyczny
 • umiejętność zarządzania czasem i samodzielność
 • pozytywne nastawienie do pracy i chęć rozwoju

3. W nowoczesnym CV pochwal się doświadczeniem zawodowym

Pisząc nowe CV na 2024 rok, koniecznie pochwal się swoim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym. W ten sposób dajesz sygnał pracodawcy, że nie masz problemu z codziennym wykonywaniem obowiązków czy też pracą w zespole

Najlepiej, aby Twoje obowiązki wpisane do CV były w jakiś sposób związane ze stanowiskiem, które Cię interesuje. Opisując doświadczenie zawodowe, pochwal się także największymi sukcesami w CV oraz dodatkową działalnością.

jak napisać CV bez doświadczenia w nowoczesny sposób? Pamiętaj, że pracodawcy doceniają również udział w wolontariatach, praktykach studenckich i stażach, jeśli tylko wspomniałeś o nich w CV. Dlatego koniecznie o nich napisz, nawet jeśli jeszcze miałeś „stałej” pracy.

Doświadczenie zawodowe w nowoczesnym CV — wzór

01.2018–obecnie GraphicABC

Stanowisko: Graphic Designer

Obowiązki:

 • projektowanie i realizacja okładek i layoutów oraz opracowanie graficzne produktów wydawniczych
 • tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych i komunikacyjnych w kanałach social media (projektowanie i animacja)
 • koordynacja pracy zespołu ilustratorów zewnętrznych
 • realizacja projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem 

Dodatkowe obowiązki:

 • współpraca z pozostałymi działami firmy 

Osiągnięcia:

 • mój projekt wygrał w konkursie na logotyp festiwalu WarszawskiPlakat 2018

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

Stwórz CV terazkreator cv

4. W nowoczesnym CV krótko opisz swoje wykształcenie

Współcześnie pracodawcy przywiązują coraz mniejszą wagę do edukacji w CV. W ofertach pracy zazwyczaj pojawia się wymóg wykształcenia średniego lub wyższego. Ukończenie kierunku związanego ze stanowiskiem jest jednak zawsze dodatkowym atutem w CV

Nie musisz się więc zbytnio rozpisywać. W nowoczesnym CV wystarczy podanie lat nauki lub roku jej ukończenia, nazwy kierunku oraz uczelni. Wskaż także poziom nauki — np. studia licencjackie lub magisterskie. Jeśli Twój kierunek był związany z ofertą pracy, możesz dodatkowo podać tytuł pracy dyplomowej lub średnią ocen.

Jeśli byłeś lub jesteś studentem, w nowoczesnym CV nie musisz wpisywać liceum, gimnazjum czy podstawówki. Warto jednak wspomnieć o technikum czy szkole zawodowej — pod warunkiem, że są one związane ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.

Wykształcenie w nowoczesnym CV — wzór

Rok ukończenia: 2017

Kierunek: Grafika (jednolite magisterskie)

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

5. W nowoczesnym CV wspomnij także o swoich zainteresowaniach

Niektórym kandydatom wydaje się, że pisanie w CV o zainteresowaniach nie ma sensu. Przecież pracodawcy i tak nie czytają tej sekcji. To nie do końca prawda. Sensowny opis zainteresowań może zwrócić uwagę rekrutera. Poza tym jest to okazja do tego, aby pokazać, że stanowisko w jakiś sposób łączy się z Twoją pasją lub hobby.

Pamiętaj jednak, aby unikać nic nie wnoszących zainteresowań, takich jak „oglądanie telewizji” lub „granie w gry komputerowe”. Opis hobby postaraj się dopasować do wymagań w ofercie. Oczywiście nie należy kłamać w CV. Po prostu wybierz te zainteresowania, które w jakiś sposób mogą być przydatne na nowym stanowisku.

Zainteresowania w nowoczesnym CV — wzór

W czasie wolnym zajmuję się fotografią podróżniczą i prowadzę związany z tym profil na Instagramie.

3. O czym jeszcze musisz pamiętać, pisząc nowoczesne CV?

Przede wszystkim pamiętaj, że na samym dole nowoczesnego CV musi znaleźć się klauzula CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Bez niej Twoja aplikacja może trafić do kosza. Wiele darmowych szablonów CV z internetu w ogóle nie uwzględnia miejsca na stopkę z taką klauzulą RODO, więc musisz uważać, na jaki CV szablon się decydujesz. Jeśli natomiast skorzystasz z naszego kreatora, narzędzie samo doda aktualną formułkę w stopce Twojego dokumentu.

Nawet jeśli piszesz nowoczesne CV w Word, do pracodawcy wyślij je w formacie PDF. Dlaczego? Taki dokument poprawnie wyświetli się na niemal każdym urządzeniu. I nie będziesz musiał martwić się tym, że ktoś wprowadzi w nim jakieś zmiany.

Jeśli masz już doświadczenie zawodowe i dobre stosunki z byłymi pracodawcami, do współczesnego CV możesz dodać również referencje. Odchodząc z pracy, poproś szefa o przygotowanie takiego dokumentu.

A jeśli piszesz CV po angielsku lub w innych językach obcych, zawsze sprawdź, jakie zasady pisania życiorysu obowiązują w danym kraju.

Nowoczesne CV najlepiej stworzyć w odpowiednim programie (zobacz recenzję bezpłatnych kreatorów CV). Możesz też wspomagać się AI przy pisaniu CV i listu motywacyjnego. A jeśli inetersują Cię inne formy prezentacji, sprawdź, jak stworzyć multimedialne CV.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

Najczęściej zadawane pytania o nowoczesnym CV

 

Jak powinno wyglądać nowoczesne CV?

Nowoczesny wzór CV powinien być utrzymany w stonowanych kolorach, czytelny i możliwie krótki (najlepiej stworzyć CV na jedną lub dwie strony). Dlatego kluczowe informacje — m.in. Twoje umiejętności, obowiązki i osiągnięcia zawodowe — wymień w punktach (inaczej niż w tradycyjnym życiorysie), używając słów i zwrotów podanych w ofercie pracy. Na górze dokumentu warto też dodać podsumowanie zawodowe, które będzie krótką reklamą Twojej kandydatury.

Jak stworzyć nowoczesne CV krok po kroku?

Nowoczesne CV możesz wygenerować w profesjonalnym kreatorze CV— wystarczy, że wybierzesz jeden ze wzorów CV do pobrania, a potem wgrasz swoje zdjęcie i podasz informacje, o które program Cię poprosi. Swoje CV możesz też stworzyć samodzielnie w dowolnym programie graficznym (np. w Canvie lub Photoshopie) — o ile masz odpowiednie umiejętności i zmysł estetyczny.

Czego nie pisać w nowoczesnym CV?

W nowoczesnym CV nie należy podawać swojego stanu cywilnego ani adresu zamieszkania. Jeśli więc Twój szablon curriculum vitae przewiduje miejsce na takie informacje, powinieneś je pominąć. Nie pisz też o sprawach prywatnych (jak posiadanie dzieci, hobby, przebyte choroby), chyba że ma to istotny wpływ na Twoją pracę — np. pozwoliło Ci rozwinąć kluczowe umiejętności albo dowodzi Twoich mocnych stron.

W jakiej branży sprawdzi się nowoczesne CV?

W każdej. Bez względu na to, czy piszesz CV sprzedawcy, menedżera, prawnika czy też CV nauczyciela — nowoczesny i elegancki życiorys, który będzie czytelny dla pracodawcy, znacznie ułatwi Ci znalezienie pracy.

Gdzie znajdę przykłady nowoczesnych CV?

 Takie przykładowe CV znajdziesz m.in. w profesjonalnych generatorach dokumentów aplikacyjnych (np. LiveCareer lub InterviewMe). Duża liczba szablonów w różnych wariantach kolorystycznych sprawi, że z łatwością dopasujesz swoje CV do konkretnej branży. Inspiracji możesz też poszukać w mediach społecznościowych lub na blogach poświęconych karierze.

Starasz się napisać nowoczesne CV, ale masz problem z jakimś jego elementem? Zachęcamy do opisania swoich wątpliwości w komentarzu pod artykułem. Postaramy się pomóc.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach. Od 2019 roku Żaneta pisze oparte na eksperckiej wiedzy, badaniach i własnym doświadczeniu artykuły poradnikowe z zakresu szukania pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy i autoprezentacji, zgodne z oficjalnymi wytycznymi LiveCareer. W 2021 roku napisała kompleksowy e-book dla czytelników LiveCareer, zatytułowany „Jak napisać świetne CV i dostać pracę”.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Nowoczesne cv

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
4.41  (22 oceny)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Podobne artykuły

Piszą o nas: