1. CV agent nieruchomości: wzór i porady ekspertów, jak napisać

CV agent nieruchomości: wzór i porady ekspertów, jak napisać

Żaneta Spadło
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Swoje CV agent nieruchomości powinien napisać w taki sposób, by od razu zaprezentować umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe. Poza tym dokument powinien być czytelny i atrakcyjny niczym dobrze sporządzona oferta.

W tym artykule zobaczysz przykładowy wzór CV agenta nieruchomości. Dowiesz się też, jak krok po kroku je napisać, by pokonać innych kandydatów i dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

Stwórz CV teraz

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

Zobacz też inne wzory CV:

CV agent nieruchomości — wzór

Artur Domek

Agent nieruchomości

Numer telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

Podsumowanie i cele zawodowe

Zaangażowany i nastawiony na osiąganie celów agent nieruchomości z ponad 3-letnim doświadczeniem. Potrafię nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z klientami, czego dowodzi 95% pozytywnych opinii na mój temat w ankiecie badającej satysfakcję klientów. W I kwartale 2022 roku podniosłem sprzedaż nieruchomości o 18%. Podobne wyniki chciałbym osiągnąć w Państwa firmie.

Umiejętności specjalistyczne

 • prawo jazdy kat. B
 • język angielski — poziom C1
 • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
 • szeroka wiedza o rynku nieruchomości
 • świetna znajomość prawa mieszkaniowego
 • praktyczna znajomość technik sprzedaży
 • umiejętność przygotowywania ofert i sporządzania dokumentów
 • podstawowa wiedza z zakresu budownictwa

Umiejętności miękkie

 • rozwinięte zdolności negocjacyjne
 • umiejętność nawiązywania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
 • umiejętność wyznaczania i realizacji celów
 • świetna organizacja czasu i zadań
 • cierpliwość
 • odpowiedzialność i zaangażowanie
 • dyspozycyjność i elastyczność
 • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
 • wysoka kultura osobista

Doświadczenie

01.2020–obecnie Agencja Nieruchomości „Kajko i Partnerzy”

Stanowisko: Pośrednik nieruchomości

Obowiązki:

 • dokonywanie transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości
 • przyjmowanie ofert i powiększenie istniejącej bazy
 • kierowanie klientów do doradcy finansowego w celu uzyskania finansowania inwestycji
 • sporządzanie raportów tygodniowych i miesięcznych

Osiągnięcia:

 • wzrost sprzedaży nieruchomości o 18% w I kwartale 2022 roku
 • 95% pozytywnych opinii w ankiecie badającej satysfakcję klientów agencji (grudzień 2021)

Wykształcenie

2015–2020 Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Kierunek: marketing i zarządzanie

Uzyskany tytuł: magister

Zainteresowania

Interesują mnie techniki sprzedaży oparte na relacjach, które chętnie wykorzystuję w pracy. W wolnym czasie gram w gry planszowe i czytam powieści kryminalne (również w języku angielskim).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Stwórz CV teraz

Jak napisać CV agenta nieruchomości?

 1. Na górze CV umieść sekcję Podsumowanie i cele zawodowe. Napisz w niej, kim jesteś, jakie masz umiejętności i co do tej pory osiągnąłeś. Swoje sukcesy opisz za pomocą liczb i procentów — pamiętając, by nie zdradzić tajemnicy handlowej.
 2. Stwórz atrakcyjną listę swoich umiejętności twardych i miękkich w CV. W pierwszej kolejności skup się na tych, które wymieniono w ofercie pracy (pod warunkiem, że naprawdę je posiadasz).
 3. Opisz w CV swoje dotychczasowe doświadczenie. W tym celu wymień nazwy pracodawców, daty zatrudnienia w danej firmie (miesiąc i rok), swoje obowiązki oraz sukcesy zawodowe.
 4. Krótko opisz swoje wykształcenie w CV. Wystarczy, że opiszesz ostatni szczebel swojej edukacji (np. studia wyższe), podając nazwę szkoły lub uczelni, lata nauki i kierunek. 
 5. Wymień ukończone kursy oraz posiadane certyfikaty, jeśli mają związek z pracą agenta nieruchomości. Możesz to zrobić w osobnej sekcji CV.
 6. Opisz w CV swoje zainteresowania — najlepiej związane z Twoim zawodem albo takie, które mogą potwierdzić Twoje kompetencje zawodowe.
 7. Dodaj na dole CV klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Masz już wzór CV agenta nieruchomości — teraz na jego podstawie możesz napisać własny życiorys. Możesz to zrobić szybko i profesjonalnie w naszym kreatorze CV na jednym z 20+ atrakcyjnych szablonów. Do swojej aplikacji możesz załączyć też list motywacyjny — w ten sposób dodatkowo podkreślisz swoją motywację do pracy.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.

Masz więcej pytań o CV agenta nieruchomości? Zadaj mi je w komentarzu, a ja spróbuję Ci pomóc.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach. Od 2019 roku Żaneta pisze oparte na eksperckiej wiedzy, badaniach i własnym doświadczeniu artykuły poradnikowe z zakresu szukania pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy i autoprezentacji, zgodne z oficjalnymi wytycznymi LiveCareer. W 2021 roku napisała kompleksowy e-book dla czytelników LiveCareer, zatytułowany „Jak napisać świetne CV i dostać pracę”.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Cv agent nieruchomosci

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5  (2 oceny)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Podobne artykuły

Piszą o nas: