Architect CV: example [wzór po angielsku] i rady, jak napisać

Archictect CV, czyli anglojęzyczne CV do pracy jako architekt, musisz zaprojektować w taki sposób, by pracodawca nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z profesjonalistą. Właściwie zaplanowany dokument to taki, który podkreśla Twoje kompetencje i dowodzi, że przywiązujesz uwagę do szczegółów.

 

W tym artykule zobaczysz profesjonalny example, czyli wzór architect CV po angielsku. Dowiesz się także, jak wygląda prawidłowa budowa życiorysu zawodowego architekta w tym języku i co powinieneś napisać, by zrobić dobre pierwsze wrażenie na rekruterach. Dzięki temu wzrosną Twoje szanse na pracę.

 

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

 

Stwórz CV teraz

 

kreator cv

 

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

 

Architect CV — example (wzór po angielsku)

 

Justyna Krzak

Landscape Architect

justyna.krzak@gmail.com

+48 645 744 544

linkedin/in/justynakrzak

 

Summary

 

Well organized and creative architect with over 5 years of professional experience. Seeking position as a landscape architect. Prepared over 200 projects of traditional and roof gardens. Received 25 client commendations.

 

Key Skills

 

 • Vectorworks Landmark
 • AutoCAD
 • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
 • Knowledge of legal regulations
 • Creative thinking
 • Time management
 • Detail oriented
 • Teamwork and communication skills
 • Driving licence, B cat.

 

Languages

 

 • English — C1
 • Polish — fluent

 

Work Experience

 

Landscape Architect

Garden Project S.A. (Cracow, Poland)

10.2015–present 

Key Responsibilities:

 • Preparing projects of gardens
 • Preparing visualization and as-built documentation
 • Supervising implementation of projects

Achievements:

 • 100% projects delivered on time
 • 25 commendations from the clients

 

Education

 

M. Arch., Cracow Technical University (Cracow, Poland)

2014–2016

 

B. Arch., Cracow Technical University (Cracow, Poland)

2011–2014

 

Conferences

 

ASLA Conference 2019

Garden Design – International Conference 2017

 

I hereby consent to my personal data being processed by [company name] for the purpose of considering my application for the vacancy advertised under reference number [job offer number].

 

Powyższe CV architect dobrze pokazuje, z jakich elementów składa się Curriculum Vitae po angielsku oraz jak ciekawie opisać w CV swoje doświadczenie zawodowe. Teraz podpowiem Ci, co zrobić, by cały Twój dokument wyglądał równie atrakcyjnie.

 

Nie musisz mieć doświadczenia w pisaniu CV. W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz gotowe treści dla dowolnej branży i stanowiska, które wstawisz w CV jednym kliknięciem.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

Jak zaprojektować własne architect CV?

 

Badania dowodzą, że rekruterzy poświęcają zaledwie kilka sekund na pierwsze przeczytanie curriculum vitae. Jeśli więc zależy Ci na pracy w konkretnej firmie, Twoje CV architekta już na pierwszy rzut oka musi wyglądać lepiej od innych.

 

Dlatego pisanie architect CV zacznij od umieszczenia na górze CV podsumowania zawodowego (ang. Career Summary). Jest to krótki opis Twoich kwalifikacji, najważniejszych osiągnięć i celów zawodowych. W tym miejscu możesz pochwalić się np. długim doświadczeniem zawodowym lub kluczowym sukcesem z CV. Choć w Polsce to nadal nowość, za granicą jest to standardowy element CV.

 

W dalszej kolejności opisz w CV swoje kompetencje, czyli Skills in CV. Pamiętaj też o umiejętnościach miękkich (w tym interpersonalnych) — według badań są one dla pracodawców oraz istotniejsze. Jeśli więc jesteś punktualny, umiesz współpracować z klientami albo dobrze znosisz krytyczne uwagi, koniecznie o tym wspomnij.

 

Następnie opisz swoje doświadczenie (w CV po angielsku Work Experience). Aby zrobić dobre wrażenie, tę sekcję w architect CV możesz podzielić na Key Responsibilities (kluczowe obowiązki) i Achievements, czyli osiągnięcia (za sukces możesz uznać m.in. terminowe wykonywanie zadań, nagrodę pracowniczą czy realizację dużego projektu). W pierwszej kolejności nawiąż do wymagań zawartych w ofercie pracy. 

 

W CV architect musisz również opisać swoją edukację — zarówno polscy, jak i zagraniczni pracodawcy szukają bowiem osób po konkretnych studiach. Dlatego w sekcji Wykształcenie w CV (ang. Education) podaj uzyskany tytuł, nazwę uczelni oraz lata nauki. Nie musisz za to wymieniać szkoły średniej ani tym bardziej podstawowej.

 

W architect CV możesz również pochwalić się ukończonym kursem lub posiadanym certyfikatem, a także konferencjami, w których brałeś udział — w ten sposób pokażesz, że jesteś zaangażowanym i ambitnym pracownikiem oraz posiadasz szersze kompetencje (nawet jeśli piszesz CV bez doświadczenia czy proste CV).

 

Starasz się o pracę w zagranicznej firmie na terenie Polski? Na końcu architect CV dodaj obowiązkową klauzulę CV ze zgodą na przetwarzanie zawartych w CV danych osobowych. Jeśli korzystasz z naszego programu do pisania CV, odpowiednia formułka zostanie dodana automatycznie.

 

Zadbaj też o stronę wizualną swojego architect CV. Wybierz nowoczesny design CV i pamiętaj o odpowiednim formacie CV — m.in. o widocznych nagłówkach i odstępach między sekcjami, a także ciekawych CV icons. I pamiętaj, że zagraniczni pracodawcy zwykle preferują CV bez zdjęcia (w ten sposób bronią się przed zarzutami o dyskryminację ze względu na wygląd, płeć lub kolor skóry kandydata).

 

Ale często samo architect CV to za mało, by dostać pracę. Dlatego, oprócz życiorysu zawodowego, powinieneś napisać również cover letter, czyli list motywacyjny po angielsku.

 

List motywacyjny nie wystarczy — potrzebujesz też profesjonalnego CV. Wypróbuj nasz kreator i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów. Stwórz CV w kilka minut w kreatorze CV LiveCareer.

 

Stwórz CV terazkreator cv

 

Stwórz CV teraz

Oceń ten artykuł: architect cv
Średnia: 5 (3 oceny)
Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło

O autorze

Dziennikarka i redaktorka, ekspertka ds. kariery w LiveCareer. Doradza m.in. w kwestii szukania pracy, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych oraz pisania CV i listów motywacyjnych. Jest przekonana, że profesjonalizmu można się nauczyć. Jej cel? Pomóc Ci znaleźć pracę, dzięki której osiągniesz spełnienie zawodowe.

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo