Szybki i prosty
kreator CV online

W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz profesjonalne szablony CV do wypełnienia i stworzysz CV online w kilka minut.

Stwórz CV teraz

Naszych użytkowników zatrudniły takie firmy, jak:

Kreator z szablonami CV, które dadzą Ci pracę

Opinie o kreatorze CV LiveCareer

Wiele szablonów CV do wyboru

Kreator CV online to ponad 20 szablonów CV, które przyciągną wzrok rekruterów i podkreślą Twoje mocne strony. W edytorze zapełnisz je odpowiednią treścią i stworzysz profesjonalne CV, które da Ci pracę.

Stwórz CV teraz

Tworzenie CV krok po kroku

W naszym CV kreatorze znajdziesz wskazówki ekspertów i porady jak napisać curriculum vitae. Dzięki temu szybko wypełnisz wszystkie kluczowe sekcje CV i wyróżnisz się na tle innych kandydatów.

Stwórz CV teraz

Gotowe elementy CV do wstawienia

Nie potrzebujesz doświadczenia w pisaniu CV. Nasz edytor CV oferuje podpowiedzi ekspertów i gotową treść dla dowolnej branży i stanowiska. Możesz je dowolnie modyfikować.

Stwórz CV teraz

Pobierz CV w PDF lub DOC

W naszym kreatorze CV online w kilka minut stworzysz CV gotowe do pobrania i wydruku. Możesz wygenerować CV w najbardziej profesjonalnym formacie PDF albo pobrać plik edytowalny w MS Word.

Stwórz CV teraz

Dlaczego warto wybrać kreator CV LiveCareer?

Wszystko czego potrzebujesz, aby napisać skuteczne CV

W naszym serwisie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i wskazówki, dzięki którym stworzysz skuteczne CV. Przygotowaliśmy dla Ciebie generator CV, unikalne szablony CV oraz wskazówki ekspertów. Z nami szukanie pracy jest banalnie proste!

Stwórz CV w kreatorze

100-procentowa pewność, że możesz nam zaufać

LiveCareer od 2005 roku pomaga osobom szukającym pracy. Zaufało nam już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata. Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania pracy jesteś, zawsze możesz na liczyć na nasze narzędzia, praktyczne porady i ekspercką pomoc.

Wypróbuj kreator CV za darmo
Stwórz CV teraz

Piszą o nas: