Szybki i prosty
kreator CV online

W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz profesjonalne szablony CV do wypełnienia i stworzysz CV online w kilka minut.

Stwórz CV teraz
Stwórz CV w kreatorze LiveCareer

Naszych użytkowników zatrudniły takie firmy, jak:

Kreator z szablonami CV, które dadzą Ci pracę

Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pozwoliło nam stworzyć profesjonalne wzory CV, dzięki którym ponad 10 milionów naszych użytkowników dostało pracę marzeń. Szablony w naszym kreatorze CV online są dostosowane do algorytmów programów selekcjonujących kandydatów i przykuwają wzrok rekruterów. Sprawdź generator CV LiveCareer i zdobądź lepszą pracę!

1/8

Przejdź do kreatora CV

Opinie o kreatorze CV LiveCareer

Średnia

4.0

Wiele szablonów CV do wyboru

Kreator CV online to ponad 20 szablonów CV, które przyciągną wzrok rekruterów i podkreślą Twoje mocne strony. W edytorze zapełnisz je odpowiednią treścią i stworzysz profesjonalne CV, które da Ci pracę.

Stwórz CV teraz

Wiele szablonów CV do wyboru

Szablony CV

Tworzenie CV krok po kroku

Wskazówki do CV

Tworzenie CV krok po kroku

W naszym generatorze CV znajdziesz wskazówki ekspertów i porady jak napisać curriculum vitae. Dzięki temu szybko wypełnisz wszystkie kluczowe sekcje CV i wyróżnisz się na tle innych kandydatów.

Stwórz CV teraz

Gotowe elementy CV do wstawienia

Nie potrzebujesz doświadczenia w pisaniu CV. Nasz edytor CV oferuje podpowiedzi ekspertów i gotową treść dla dowolnej branży i stanowiska. Możesz je dowolnie modyfikować.

Stwórz CV teraz

Gotowe elementy CV do wstawienia

Podsumowanie zawodowe do CV

Pobierz CV w PDF lub DOC

CV do pobrania

Pobierz CV w PDF lub DOC

W naszym kreatorze CV online w kilka minut stworzysz CV gotowe do pobrania i wydruku. Możesz wygenerować CV w najbardziej profesjonalnym formacie PDF albo pobrać plik edytowalny w MS Word.

Stwórz CV teraz

Dlaczego warto wybrać generator CV LiveCareer?

Wszystko czego potrzebujesz, aby napisać skuteczne CV

W naszym serwisie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i wskazówki, dzięki którym stworzysz skuteczne CV. Przygotowaliśmy dla Ciebie generator CV, unikalne szablony CV oraz wskazówki ekspertów. Z nami szukanie pracy jest banalnie proste!

Stwórz CV w kreatorze

100-procentowa pewność, że możesz nam zaufać

LiveCareer od 2005 roku pomaga osobom szukającym pracy. Zaufało nam już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata. Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania pracy jesteś, zawsze możesz liczyć na nasze narzędzia, praktyczne porady i ekspercką pomoc.

Wypróbuj kreator CV za darmo
Stwórz CV teraz

Najczęściej zadawane pytania na temat kreatora CV

Jak napisać dobre CV w kreatorze?

Korzystając z kreatora, nie musisz martwić się formatowaniem i ułożeniem sekcji życiorysu zawodowego. CV napisane w LiveCareer zawsze będzie wyglądało profesjonalnie i estetycznie. Wystarczy że wybierzesz odpowiadający Ci szablon dokumentu, a następnie wypełnisz poszczególne pola informacjami o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach. Pomogą Ci w tym przykłady i gotowe elementy do wstawienia. Twoje CV będzie gotowe w kilka minut!

Jaki kreator CV jest polecany?

Oczywiście powinieneś/powinnaś wybrać taki kreator CV, który zagwarantuje, że Twoje CV będzie skuteczne. Oprócz intuicyjnego formularza, narzędzie powinno oferować przykłady, wskazówki i edytowalne elementy do wstawienia. Rzadko spotykanym atutem, który znajdziesz na LiveCareer, jest możliwość pobrania CV w DOC (a nie tylko w formacie PDF). Wśród polecanych przez użytkowników programów do pisania CV wyraźnie wyróżnia się także InterviewMe, które wyspecjalizowało się w tworzeniu profesjonalnych życiorysów zawodowych.

Jak stworzyć swoje CV?

Jeśli chcesz napisać dobre CV, musisz znać kilka podstawowych zasad. Przede wszystkim dokument powinien być w pełni dopasowany do Twoich kwalifikacji, branży i stanowiska, o które się ubiegasz, a także wymagań w ofercie pracy. W nowoczesnym CV muszą znaleźć się sekcje takie jak:

Bardzo ważne jest również to, aby Twoje CV było przejrzyste i czytelne. Zadbaj także o przyciągający wzrok szablon dokumentu, który wyróżni się na tle identycznych, prostych CV.

Czym jest kreator CV?

Jest to narzędzie, które udostępnia puste CV do wypełnienia (czyli po prostu szablony), a także wiele innych funkcjonalności. Dobry kreator CV oferuje wsparcie na każdym etapie przygotowywania życiorysu zawodowego — zarówno początkującym, jak i osobom, które mają już duże doświadczenie w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych. W LiveCareer oprócz wygodnego edytora CV, znajdziesz także przykłady do wstawienia i porady ekspertów. Gotowy dokument możesz pobrać zarówno w formacie PDF jak i DOC.

Ile kosztuje kreator CV?

To zależy. Ceny zaczynają się od kilku złotych za jednorazowe pobranie dokumentu, a kończą na subskrybcjach przekraczających 100 zł za miesiąc. W internecie można znaleźć również darmowe kreatory. Pamiętaj jednak, że tzw. CV za darmo oraz dostępne w internecie darmowe szablony CV są bardzo niskiej jakości i na pewno nie zwrócą uwagi rekrutera. W przypadku LiveCareer korzystanie z kreatora jest całkowicie bezpłatne. Możesz więc spokojnie przygotowywać swoje CV, bez konieczności opłaty. Płatność należy zrealizować dopiero przy pobieraniu dokumentu. 14-dniowy dostęp kosztuje 9,95 zł.

Zobacz więcej Zobacz mniej

Piszą o nas: