Szybki i prosty
kreator CV online

W kreatorze CV LiveCareer znajdziesz profesjonalne szablony CV do wypełnienia i stworzysz CV online w kilka minut.

Stwórz CV teraz
Stwórz CV w kreatorze LiveCareer

Naszych użytkowników zatrudniły takie firmy, jak:

Kreator z szablonami CV, które dadzą Ci pracę

Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pozwoliło nam stworzyć profesjonalne wzory CV, dzięki którym ponad 10 milionów naszych użytkowników dostało pracę marzeń. Szablony w naszym kreatorze CV online są dostosowane do algorytmów programów selekcjonujących kandydatów i przykuwają wzrok rekruterów. Sprawdź generator CV LiveCareer i zdobądź lepszą pracę!

1/8

Przejdź do kreatora CV

Opinie o kreatorze CV LiveCareer

Wiele szablonów CV do wyboru

Kreator CV online to ponad 20 szablonów CV, które przyciągną wzrok rekruterów i podkreślą Twoje mocne strony. W edytorze zapełnisz je odpowiednią treścią i stworzysz profesjonalne CV, które da Ci pracę.

Stwórz CV teraz

Wiele szablonów CV do wyboru

Szablony CV

Tworzenie CV krok po kroku

Wskazówki do CV

Tworzenie CV krok po kroku

W naszym generatorze CV znajdziesz wskazówki ekspertów i porady jak napisać curriculum vitae. Dzięki temu szybko wypełnisz wszystkie kluczowe sekcje CV i wyróżnisz się na tle innych kandydatów.

Stwórz CV teraz

Gotowe elementy CV do wstawienia

Nie potrzebujesz doświadczenia w pisaniu CV. Nasz edytor CV oferuje podpowiedzi ekspertów i gotową treść dla dowolnej branży i stanowiska. Możesz je dowolnie modyfikować.

Stwórz CV teraz

Gotowe elementy CV do wstawienia

Podsumowanie zawodowe do CV

Pobierz CV w PDF lub DOC

CV do pobrania

Pobierz CV w PDF lub DOC

W naszym kreatorze CV online w kilka minut stworzysz CV gotowe do pobrania i wydruku. Możesz wygenerować CV w najbardziej profesjonalnym formacie PDF albo pobrać plik edytowalny w MS Word.

Stwórz CV teraz

Dlaczego warto wybrać generator CV LiveCareer?

Wszystko czego potrzebujesz, aby napisać skuteczne CV

W naszym serwisie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i wskazówki, dzięki którym stworzysz skuteczne CV. Przygotowaliśmy dla Ciebie generator CV, unikalne szablony CV oraz wskazówki ekspertów. Z nami szukanie pracy jest banalnie proste!

Stwórz CV w kreatorze

100-procentowa pewność, że możesz nam zaufać

LiveCareer od 2005 roku pomaga osobom szukającym pracy. Zaufało nam już ponad 10 milionów użytkowników z całego świata. Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania pracy jesteś, zawsze możesz liczyć na nasze narzędzia, praktyczne porady i ekspercką pomoc.

Wypróbuj kreator CV za darmo
Stwórz CV teraz

Co musisz wiedzieć o pisaniu CV w kreatorze?

Co to jest CV i życiorys zawodowy?

CV to skrót od łacińskiego wyrażenia curriculum vitae, oznaczającego przebieg życia. Obecnie używa się go na określenie życiorysu zawodowego, czyli najważniejszego dokumentu, z którego korzysta się w rekrutacji.

CV to podzielony na części (sekcje) dokument, który wysyłasz w odpowiedzi na ofertę pracy. Powinien w atrakcyjny sposób prezentować Twoje doświadczenia zawodowe, kompetencje i wykształcenie, zwięźle opisane w tzw. podsumowaniu zawodowym na samej górze CV. Musi być dopasowany do wymagań pracodawcy. CV może mieć różne formaty, m.in. chronologiczny i funkcjonalny.

Dobre CV sprawi, że dostaniesz zaproszenia na rozmowy o pracę, a to bardzo ważny krok na drodze do nowego stanowiska. Rekruter z pewnością doceni CV, które będzie zwięzłe (najlepiej nie dłuższe niż strona A4) i łatwe w odbiorze — tak żeby kluczowe informacje dało się znaleźć na pierwszy rzut oka.

Czy warto napisać CV w kreatorze?

Zdecydowanie! Zazwyczaj przy szukaniu pracy aplikuje się na więcej niż jedną ofertę — a każdy dokument powinien być dopasowany do ogłoszenia i bezbłędny. Formatowanie CV w Wordzie albo innym edytorze lub programie graficznym, jeśli nie posługujesz się nim w zaawansowanym stopniu, to mordęga.

W kreatorze szybko przygotujesz CV od zera i jeszcze szybciej przerobisz je, tak aby idealnie wpasowało się w wymagania pracodawcy. Nie musisz specjalnie przejmować się wyglądem CV — szablony z programu nie wymagają edycji i poprawek.

Jakie sekcje do CV dodam w kreatorze?

Wszystkie! Proste CV powinno zawierać:

Każdą z tych sekcji znajdziesz w domyślnym widoku kreatora. Możesz oczywiście wstawić znacznie więcej elementów do swojego dokumentu, m.in. programy komputerowe, zainteresowania, kursy, szkolenia i wiele innych. Do każdej z tych sekcji przygotowaliśmy gotowe treści, które wstawisz do dokumentu jednym kliknięciem. Oczywiście masz również możliwość dodania dostosowanych do swoich potrzeb innych fragmentów CV.

Najczęściej zadawane pytania na temat kreatora CV

Jak napisać dobre CV w kreatorze?

Korzystając z kreatora, nie musisz martwić się formatowaniem i ułożeniem sekcji życiorysu zawodowego. CV napisane w LiveCareer zawsze będzie wyglądało profesjonalnie i estetycznie. Wystarczy że wybierzesz odpowiadający Ci szablon dokumentu, a następnie wypełnisz poszczególne pola informacjami o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach. Pomogą Ci w tym przykłady i gotowe elementy do wstawienia. Twoje CV będzie gotowe w kilka minut!

Jaki kreator CV jest polecany?

Oczywiście powinieneś/powinnaś wybrać taki kreator CV, który zagwarantuje, że Twoje CV będzie skuteczne. Oprócz intuicyjnego formularza, narzędzie powinno oferować przykłady, wskazówki i edytowalne elementy do wstawienia. Rzadko spotykanym atutem, który znajdziesz na LiveCareer, jest możliwość pobrania CV w DOC (a nie tylko w formacie PDF). Wśród polecanych przez użytkowników programów do pisania CV wyraźnie wyróżnia się także InterviewMe, które wyspecjalizowało się w tworzeniu profesjonalnych życiorysów zawodowych.

Jak stworzyć swoje CV?

Jeśli chcesz napisać dobre CV, musisz znać kilka podstawowych zasad. Przede wszystkim dokument powinien być w pełni dopasowany do Twoich kwalifikacji, branży i stanowiska, o które się ubiegasz, a także wymagań w ofercie pracy. W nowoczesnym CV muszą znaleźć się sekcje takie jak:

Bardzo ważne jest również to, aby Twoje CV było przejrzyste i czytelne. Zadbaj także o przyciągający wzrok szablon dokumentu, który wyróżni się na tle identycznych, prostych CV.

Czym jest kreator CV?

Jest to narzędzie, które udostępnia puste CV do wypełnienia (czyli po prostu szablony), a także wiele innych funkcjonalności. Dobry kreator CV oferuje wsparcie na każdym etapie przygotowywania życiorysu zawodowego — zarówno początkującym, jak i osobom, które mają już duże doświadczenie w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych. W LiveCareer oprócz wygodnego edytora CV, znajdziesz także przykłady do wstawienia i porady ekspertów. Gotowy dokument możesz pobrać zarówno w formacie PDF jak i DOC.

Ile kosztuje kreator CV?

To zależy. Ceny zaczynają się od kilku złotych za jednorazowe pobranie dokumentu, a kończą na subskrybcjach przekraczających 100 zł za miesiąc. W internecie można znaleźć również darmowe kreatory. Pamiętaj jednak, że tzw. CV za darmo oraz dostępne w internecie darmowe szablony CV są bardzo niskiej jakości i na pewno nie zwrócą uwagi rekrutera. W przypadku LiveCareer korzystanie z kreatora jest całkowicie bezpłatne. Możesz więc spokojnie przygotowywać swoje CV, bez konieczności opłaty. Płatność należy zrealizować dopiero przy pobieraniu dokumentu. 14-dniowy dostęp kosztuje 9,95 zł.

Zobacz więcej Zobacz mniej

Piszą o nas: