Dla mediów

Piszą o nas:

Dajemy Ci wiedzę, narzędzia i eksperckie wskazówki

  • LiveCareer tworzy narzędzia kariery, które pomagają milionom użytkowników szybciej zdobyć pracę
  • Już ponad 10 milionów użytkowników stworzyło swoje CV i listy motywacyjne w kreatorze LiveCareer
  • Nasi eksperci kariery dzielą się wiedzą i wskazówkami w prasie ogólnopolskiej, na stronach Urzędów Pracy i Biur Kariery, a także na naszym blogu
  • Nasze badania i analizy rynku pracy są regularnie cytowane w takich mediach, jak Forbes, Interia, Polska Times, PulsHR, INNPoland, NaszeMiasto i wiele innych

Kontakt dla mediów

Nasz logotyp

Nasze badania i analizy rynku pracy

Kariera czy rodzina? Badanie wyborów Polaków 2020

Zapytaliśmy 1034 Polaków o kwestie związane z życiem zawodowym i rodzinnym. Dowiedzieliśmy się, czy są gotowi zrezygnować z kariery na rzecz rodziny i odwrotnie.

Czytaj więcej >

Cóż tam, Panie, w edukacji? Badanie 2020

Poprosiliśmy 1000 Polaków o ocenę systemu edukacji w kraju. Pytaliśmy o doświadczenia szkolne i uniwersyteckie, i o to, jak nauczanie wpływa na karierę zawodową.

Czytaj więcej >

Jak i dlaczego kłamiemy na rozmowach o pracę? Badanie 2020

Zapytaliśmy ponad 1500 Polaków o to, dlaczego i jak często kłamią na rozmowach kwalifikacyjnych. Zobacz nasz raport i przekonaj się, jak (nie)uczciwi jesteśmy.

Czytaj więcej >

Szef z piekła rodem. Badanie Polaków 2020

Zapytaliśmy 1010 Polaków o ich doświadczenia ze złymi szefami: jak długo z nimi pracowali, dlaczego nie odeszli, jak współpraca odbiła się na ich zdrowiu.

Czytaj więcej >

Relacje między współpracownikami w miejscu pracy

Badanie z 2020 roku na temat relacji, jakie panują pomiędzy ludźmi związanymi ze sobą zawodowo. Czytelna infografika i pogłębiona analiza wyników.

Czytaj więcej >

Czy Polacy lubią swoich szefów? Odpowiedzi zaskakują (badanie)

Jaki jest idealny menedżer? Zobacz badanie z 2020 roku i przekonaj się, co Polacy myślą o swoich szefach i jakie mają wobec nich oczekiwania.

Czytaj więcej >