1. CV hydraulik monter: wzór i wskazówki ekspertów, jak napisać

CV hydraulik monter: wzór i wskazówki ekspertów, jak napisać

Żaneta Spadło
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

W CV hydraulika liczą się przede wszystkim Twoje umiejętności i zdobyte doświadczenie. Problem w tym, że większość Twoich konkurentów ma podobne kwalifikacje zawodowe. Dlatego żeby dostać pracę, musisz się jakoś wyróżnić.

W tym artykule wyjaśnię Ci krok po kroku, jak to zrobić.

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

Stwórz CV teraz

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

Zobacz też inne wzory CV:

CV hydraulik monter — wzór

Jan Kolanko

Hydraulik–monter

Numer telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

Podsumowanie i cele zawodowe

Skuteczny i świetnie zorganizowany hydraulik–monter z 3-letnim doświadczeniem. Do tej pory pracowałem w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i hotelach. Mówię też płynnie po niemiecku (po ukończeniu szkoły przez rok dorabiałem w Niemczech). W Państwa firmie chciałbym skupić się na montażu instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych.

Umiejętności specjalistyczne

 • szeroka wiedza z zakresu hydrauliki
 • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych
 • umiejętność czytania planów instalacji 
 • znajomość przepisów budowlanych
 • język niemiecki — poziom B2
 • czynne prawo jazdy kat. B

Umiejętności miękkie

 • bardzo dobra organizacja pracy
 • kondycja i wytrzymałość
 • umiejętności komunikacyjne
 • motywacja i pozytywne nastawienie do pracy
 • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
 • uczciwość i odpowiedzialność
 • umiejętność pracy pod presją czasu
 • gotowość do wyjazdów w kraju i za granicą

Doświadczenie

05.2020–obecnie RureX

Stanowisko: Hydraulik–monter instalacji sanitarnych

Obowiązki:

 • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych
 • montaż instalacji c.o.
 • montaż kotłowni
 • montaż grzejników

Osiągnięcia:

 • wyrobienie 100% normy przez cały okres zatrudnienia

Wykształcenie

09.2015–06.2019 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Koninie

Profil: monter sieci i instalacji sanitarnych

Zainteresowania

Lubię uprawiać sport (jazda na rolkach i kolarstwo). W wolnym czasie rozwijam słownictwo branżowe w języku niemieckim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Stwórz CV teraz

Jak napisać CV hydraulika?

 1. Umieść w CV hydraulika sekcję „Podsumowanie i cele zawodowe”. W 3–4 zdaniach opisz w niej swoje główne atuty: umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Podkreśl te informacje, które w jakiś sposób nawiązują do oferty pracy.
 2. Stwórz wyczerpującą listę swoich umiejętności w CV. Hydraulik powinien podkreślić zarówno kompetencje twarde, jak i miękkie, przydatne w pracy z ludźmi.
 3. Opisz swoje doświadczenie zawodowe w CV. W tej rubryce podaj nazwy firm, w których pracowałeś, piastowanych stanowisk, daty zatrudnienia (miesiąc i rok), swoje kluczowe obowiązki i osiągnięcia zawodowe.
 4. Umieść w CV krótki opis swojego wykształcenia — wystarczy, że podasz ostatnią ukończoną szkołę (np. technikum lub zawodówkę). W tym miejscu CV hydraulika wpisz też ukończone kursy i szkolenia zawodowe.
 5. Wspomnij krótko o swoich hobby w CV. Wybierz te, które w jakiś sposób podkreślają Twoje umiejętności przydatne w pracy (np. sprawność fizyczną czy znajomość języków obcych).
 6. Dodaj na końcu CV klauzulę RODO ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych.

Jeśli chcesz szybko napisać CV hydraulika, skorzystaj z generatora CV LiveCareer. Znajdziesz tam 20+ nowoczesnych szablonów do CV, gotowe zdania do wstawienia i wskazówki ekspertów kariery. Jeśli chcesz, do CV możesz załączyć też list motywacyjny.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.

Piszesz CV hydraulika i masz dodatkowe pytania? Zadaj mi je w komentarzu, a ja spróbuję Ci pomóc.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach. Od 2019 roku Żaneta pisze oparte na eksperckiej wiedzy, badaniach i własnym doświadczeniu artykuły poradnikowe z zakresu szukania pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy i autoprezentacji, zgodne z oficjalnymi wytycznymi LiveCareer. W 2021 roku napisała kompleksowy e-book dla czytelników LiveCareer, zatytułowany „Jak napisać świetne CV i dostać pracę”.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Cv hydraulik

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5  (1 ocena)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Piszą o nas: