1. CV operator wózka widłowego - wzór i wskazówki eksperta

CV operator wózka widłowego - wzór i wskazówki eksperta

Żaneta Spadło
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

W CV operator wózka widłowego powinien szczególnie podkreślić swoje uprawnienia zawodowe i praktyczne umiejętności — najlepiej te, które pracodawca wymienił w ogłoszeniu. Tylko jak to zrobić dobrze?

Za chwilę zobaczysz wzór CV operatora wózka widłowego wraz z omówieniem. Dzięki temu zrobisz dobre wrażenie na pracodawcy i łatwiej pokonasz innych kandydatów.

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

Stwórz CV teraz

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

Zobacz też podobne wzory CV:

CV operator wózka widłowego — wzór

Jan Paleta

Operator wózka widłowego

Numer telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

Podsumowanie zawodowe

Wydajny i świetnie zorganizowany operator wózka widłowego z ponad 3 latami doświadczenia w magazynie Amazon. Potrafię obsługiwać skaner oraz wózki niskiego i wysokiego składowania (do 8,5 m). W III kwartale 2023 r. przekroczyłem normę w ilości ładowanych towarów o 23%. W Państwa magazynie chciałbym rozwinąć swoje umiejętności, a z czasem zostać brygadzistą.

Umiejętności specjalistyczne

 • uprawnienia UDT kat. II WJO
 • obsługa bocznego wózka widłowego
 • obsługa skanera
 • znajomość zasad BHP
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • czynne prawo jazdy kat. B

Umiejętności miękkie

 • punktualność i świetna organizacja pracy
 • dokładność i efektywność
 • umiejętność pracy w zespole
 • odpowiedzialność i uczciwość
 • pozytywne nastawienie do pracy
 • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

Doświadczenie

07.2021–obecnie Amazon

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Obowiązki:

 • rozładunek i załadunek paczek za pomocą wózków widłowych niskiego i wysokiego składowania
 • obsługiwanie skanera
 • uzupełnianie towarów na ścieżkach pickingowych
 • dbanie o poprawną rotację i rozmieszczenie towarów na magazynie

Osiągnięcia:

 • przekroczenie normy w ilości ładowanych towarów o 23% (III kwartał 2023)

Wykształcenie

2017–2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi

Uzyskany tytuł: technik spedytor

Zainteresowania

W wolnym czasie jeżdżę na motocyklu — do tej pory zwiedziłem w ten sposób 12 krajów Europy. Lubię też grać w piłkę nożną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Stwórz CV teraz

Jak napisać CV operatora wózka widłowego?

 1. Umieść na górze CV operatora wózka widłowego „Podsumowanie zawodowe”. Jest to krótka, kilkuzdaniowa sekcja, w której wyjaśniasz, kim jesteś, jakie masz doświadczenie i osiągnięcia w pracy.
 2. W punktach wymień swoje kompetencje przydatne na stanowisku operatora wózków widłowych. Uwzględnij swoje uprawnienia, umiejętność obsługi maszyn i urządzeń oraz kompetencje miękkie. Podkreśl głównie te, które pracodawca podał w ogłoszeniu.
 3. Opisz swoje doświadczenie w CV — szczególnie jako operator wózka widłowego lub magazynier. Wymień swoje kluczowe obowiązki i sukcesy na danym stanowisku.
 4. Wspomnij w CV o swoim wykształceniu. Wystarczy, że podasz ostatni szczebel edukacji (np. technikum lub szkołę zawodową).
 5. Krótko opisz swoje hobby w CV operatora wózka widłowego. Wybierz jedno lub dwa i opisz je bardziej szczegółowo (jak w przykładowym wzorze powyżej) — dzięki temu pracodawca łatwiej Cię zapamięta.
 6. Dodaj do CV klauzulę RODO ze zgodą na przetwarzanie danych — w przeciwnym razie nie będziesz mógł wziąć udziału w rekrutacji.

Już wiesz, co powinno zawierać perfekcyjne CV operatora wózka widłowego. Aby Twój dokument wyglądał atrakcyjnie, stwórz go w naszym generatorze CV na jednym z 20+ nowoczesnych szablonów. Do swojej aplikacji możesz załączyć również list motywacyjny — w ten sposób łatwiej wyróżnisz się na tle innych kandydatów.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.

Piszesz CV operatora wózka widłowego i masz więcej pytań? Napisz je na forum pod tym artykułem.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach. Od 2019 roku Żaneta pisze oparte na eksperckiej wiedzy, badaniach i własnym doświadczeniu artykuły poradnikowe z zakresu szukania pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy i autoprezentacji, zgodne z oficjalnymi wytycznymi LiveCareer. W 2021 roku napisała kompleksowy e-book dla czytelników LiveCareer, zatytułowany „Jak napisać świetne CV i dostać pracę”.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Cv operator wozka widlowego

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5  (1 ocena)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Piszą o nas: