1. English teacher CV: wzór (example) i porady, jak napisać

English teacher CV: wzór (example) i porady, jak napisać

Żaneta Spadło
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Dobre English teacher CV to takie, które dostarcza pracodawcy wszystkich niezbędnych informacji na temat kandydata. Dokument powinien nawiązywać do oferty pracy, a przy tym być czytelny, ciekawy i schludny — tylko w ten sposób zwróci uwagę rekrutera.

Za chwilę pokażę Ci, jak powinien napisać swoje CV English teacher, czyli nauczyciel angielskiego. Wyjaśnię Ci również, jak stworzyć poszczególne sekcje dokumentu i gdzie możesz to zrobić online. Dzięki temu łatwiej otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną.

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

Stwórz CV teraz

Stwórz profesjonalne CV teraz!

kreator cvNIE
kreator cvTAK

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

Zobacz też inne wzory CV dla zawodów w Twojej branży:

CV English teacher — wzór (example) 

Małgorzata Ławnik

Nauczycielka języka angielskiego

Nr telefonu

Adres e-mail

Link do profilu na LinkedIn (opcjonalnie)

Podsumowanie zawodowe

Jestem nauczycielką języka angielskiego z ponad 10 latami doświadczenia w liceum. Potrafię zarazić uczniów pasją do nauki języków — średni wynik matury osiągnięty przez moich uczniów wynosi 72,4%, a 4 z nich zostało laureatami Olimpiady Języka Angielskiego. Podobne wyniki chciałabym osiągnąć z Państwa szkole. 

Umiejętności specjalistyczne

 • język angielski — poziom C2
 • uprawnienia pedagogiczne
 • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, PowerPoint, Outlook)
 • umiejętność obsługi dziennika elektronicznego
 • szeroka wiedza z zakresu nowoczesnych metod nauczania

Umiejętności miękkie

 • umiejętność przekazywania wiedzy
 • rozwinięte zdolności komunikacyjne
 • świetna organizacja pracy i terminowość
 • odpowiedzialność i zaangażowanie
 • indywidualne podejście do ucznia
 • kreatywność

Doświadczenie

09.2012–obecnie Liceum ogólnokształcące nr 9 we Wrocławiu

Stanowisko: nauczycielka języka angielskiego

Obowiązki:

 • prowadzenie lekcji języka angielskiego dla klas 1–4
 • przygotowywanie pomocy dydaktycznych i sprawdzianów
 • przygotowanie uczniów do Olimpiady Języka Angielskiego
 • bieżące uzupełnianie dokumentacji szkolnej 

Dodatkowe obowiązki:

 • prowadzenie koła językowego
 • wychowawstwo klas o profilu humanistycznym i matematyczno-informatycznym

Osiągnięcia:

 • przygotowanie ponad 20. uczniów do Olimpiady Języka Angielskiego, z czego 4 zostało laureatami
 • średni wynik matury z języka angielskiego moich uczniów to 72,4% (w tym 85,3% na maturze rozszerzonej)

Wykształcenie

10.2007–07.2009 Uniwersytet Wrocławski

Kierunek: filologia angielska

Uzyskany tytuł: magister

10.2004–06.2007 Studium pedagogiczne UJ

Kształcenie przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego

Kursy i certyfikaty

 • Kurs Nowoczesne metody nauczania w praktyce, Udemy, 08.2021
 • Certificate of Proficiency in English (CPE), 05.2016

Zainteresowania

Interesują mnie nowoczesne metody nauczania języka angielskiego (indywidualne i grupowe). Lubię też kino Hollywood lat 80.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Stwórz CV teraz

Jak napisać CV English teacher?

 1. Umieść rubrykę Podsumowanie i cele zawodowe na górze CV. W tym miejscu  w kilku zdaniach napisz, kim jesteś, jakie masz osiągnięcia i co zyska pracodawca, gdy Cię zatrudni.
 2. Stwórz w CV wyczerpującą listę swoich umiejętności twardych i miękkich. W pierwszej kolejności skup się na tych, które wymieniono w ofercie pracy — dzięki temu Twój dokument przejdzie przez system ATS.
 3. Opisz swoje doświadczenie zawodowe w CV. W tym celu podaj daty zatrudnienia (miesiąc i rok), swoje kluczowe obowiązki i osiągnięcia zawodowe.
 4. Krótko opisz swoje wykształcenie w CV. Wymień tylko studia wyższe — pisanie o liceum albo podstawówce w English teacher CV nie ma sensu. 
 5. W osobnej sekcji CV wymień ukończone kursy i szkolenia oraz posiadane certyfikaty związane z językiem angielskim lub nauczaniem. W ten sposób pokażesz, że jesteś aktywny i chcesz się rozwijać.
 6. Wymień swoje zainteresowania w CV. Najlepiej wybrać te, które mają związek z Twoim zawodem albo w jakiś sposób potwierdzają Twoje kompetencje. 
 7. Na dole CV dodaj klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Już wiesz, jak wygląda profesjonalne CV English teacher — możesz się na nim wzorować, by stworzyć własny dokument. Aby zrobić to szybko i profesjonalnie, skorzystaj z naszego kreatora CV online. Do swojej aplikacji możesz załączyć też list motywacyjny — w ten sposób pokażesz, że masz motywację do pracy i rozwiniesz kluczowe informacje z CV.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.


Masz więcej pytań odnośnie pisania English teacher CV? Zadaj mi je w komentarzu pod tym artykułem.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach. Od 2019 roku Żaneta pisze oparte na eksperckiej wiedzy, badaniach i własnym doświadczeniu artykuły poradnikowe z zakresu szukania pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy i autoprezentacji, zgodne z oficjalnymi wytycznymi LiveCareer. W 2021 roku napisała kompleksowy e-book dla czytelników LiveCareer, zatytułowany „Jak napisać świetne CV i dostać pracę”.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

English teacher cv

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5.00  (1 ocena)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Piszą o nas: