1. CV opiekunka w żłobku: wzór i porady ekspertów, jak napisać

CV opiekunka w żłobku: wzór i porady ekspertów, jak napisać

Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Chcesz pracować z maluchami i musisz napisać CV? Opiekunka w żłobku powinna przede wszystkim pokazać, że ma pozytywne nastawienie do dzieci i rodziców, jest cierpliwa i dyspozycyjna. Jeśli pokażesz te cechy w życiorysie, jest większa szansa, że zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

 

W tym artykule zobaczysz wzór CV opiekunki w żłobku. Dowiesz się też, jak na jego podstawie napisać własny dokument. Dzięki temu zrobisz dobre pierwsze wrażenie i łatwiej dostaniesz pracę.

 

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

 

Stwórz CV teraz

 

Stwórz profesjonalne CV teraz!

CV opiekunka w żłobkuNIE
CV opiekunka w żłobkuTAK

 

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

 

Zobacz też inne wzory CV dla zawodów w Twojej branży:

 

 

CV opiekunka w żłobku — wzór

 

Agata Milusińska

Opiekunka

Numer telefonu

Adres e-mail

 

Podsumowanie i cele zawodowe

 

Komunikatywna i zaangażowana opiekunka dzieci z 3-letnim doświadczeniem w pracy w żłobku. Rodzice podopiecznych chwalili mnie m.in. za pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie — w grudniu 2021 dostałam ocenę 100% w ankiecie badającej satysfakcję rodziców. Moimi dodatkowymi atutami są umiejętności plastyczne i komunikatywna znajomość angielskiego.

 

Umiejętności specjalistyczne:

 

 • uprawnienia do pracy z dziećmi w wieku do 3 lat
 • szeroka wiedza o opiece nad dziećmi
 • umiejętności plastyczne
 • język angielski — poziom B2
 • czynne prawo jazdy kat. B

 

Umiejętności miękkie:

 

 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi
 • pogodne nastawienie do kadry, rodziców i dzieci
 • bardzo dobra organizacja pracy
 • uczciwość i odpowiedzialność
 • gotowość do zapewnienia ciągłej frekwencji w pracy
 • sprawność fizyczna

 

Doświadczenie

 

12.2019–obecnie Żłobek „Jaś i Małgosia” 

Stanowisko: Opiekunka

Obowiązki:

 • opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lata
 • organizowanie gier i zabaw dla starszych dzieci
 • dbanie o czystość żłobka
 • prowadzenie rozmów z rodzicami podopiecznych

Osiągnięcia:

 • ocena 100% w ankiecie badającej satysfakcję rodziców w grudniu 2021 roku
 • 95% frekwencja przez cały okres zatrudnienia

 

Wykształcenie

 

2018–2019 Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza (studia podyplomowe)

 

2013–2018 Uniwersytet Warszawski

Kierunek: psychologia

Uzyskany tytuł: magister

 

Zainteresowania

 

Interesuje mnie rozwój osobisty — chętnie czytam książki psychologiczne i uczęszczam na warsztaty rozwojowe. W wolnym czasie maluję i lepię z gliny.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

 

Stwórz CV teraz

 

Jak napisać CV opiekunki w żłobku?

 

 1. Napisz Podsumowanie zawodowe i umieść je na samej górze życiorysu. W kilku zdaniach wyjaśnij, kim jesteś, jakie masz doświadczenie i dlaczego warto Ci zaufać.
 2. Wymień w CV umiejętności przydatne w pracy w żłobku — zarówno twarde, jak i miękkie. W pierwszej kolejności podaj te, które wymieniono w ofercie pracy.
 3. Opisz swoje doświadczenie zawodowe w CV, podając dokładne daty zatrudnienia, swoje kluczowe obowiązki i osiągnięcia — może to być np. wysoka frekwencja w pracy albo pochwała od przełożonego lub rodziców (te ostatnie możesz załączyć jako referencje do CV).
 4. Krótko opisz w CV swoje wykształcenie. Skup się na tych studiach i szkołach, w których nabyłaś niezbędne umiejętności i zdobyłaś uprawnienia do pracy w żłobku. 
 5. Na dole CV krótko opisz swoje Zainteresowania. Skup się na tych, które potwierdzają Twoje kompetencje zawodowe albo łatwo zapadną rekruterowi w pamięć.
 6. Dodaj do CV klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych.

 

Już wiesz, jak napisać CV opiekunki w żłobku, które będzie skuteczne. Jeśli chcesz, by dokument wyglądał profesjonalnie, a praca nad nim przebiegła szybko i sprawnie, skorzystaj z generatora CV. Do CV możesz załączyć też list motywacyjny, w którym szerzej opiszesz swoją motywację do pracy i podkreślisz kluczowe dla opiekunki cechy charakteru i osobowości.

 

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

 

Stwórz list motywacyjny teraz

 

kreator listu motywacyjnego

 

Piszesz CV opiekunki w żłobku, ale nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zostaw komentarz pod tym artykułem — chętnie Ci odpowiem i pomogę.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Dziennikarka i redaktorka, ekspertka ds. kariery w LiveCareer. Doradza m.in. w kwestii szukania pracy, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych oraz pisania CV i listów motywacyjnych. Jest przekonana, że profesjonalizmu można się nauczyć. Jej cel? Pomóc Ci znaleźć pracę, dzięki której osiągniesz spełnienie zawodowe.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Cv opiekunka w zlobku

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
3.67  (3 oceny)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Piszą o nas: