1. Kaufland CV - wzór i porady, jak je napisać i złożyć online

Kaufland CV - wzór i porady, jak je napisać i złożyć online

Żaneta Spadło
Zaktualizowano:

Piszą o nas:

Aplikujesz do pracy w sieci Kaufland? CV, które wyślesz, powinno być krótkie, konkretne i atrakcyjne dla pracodawcy. A żeby to było możliwe, musisz pokazać w nim doświadczenie i umiejętności przydatne na danym stanowisku. W jaki sposób?

W tym artykule pokażę Ci przykładowy wzór CV do Kauflandu. Wyjaśnię Ci też, jak krok po kroku je napisać oraz jak i gdzie aplikować online, by dostać pracę w Kauflandzie.

Stwórz skuteczne CV w kilka minut. Wybierz profesjonalny szablon CV i szybko wypełnij wszystkie sekcje CV dzięki gotowym treściom do wstawienia i wskazówkom ekspertów.

Stwórz CV teraz

Kreator CV online LiveCareer to narzędzie, w którym najszybciej stworzysz profesjonalne CV i pobierzesz je jako PDF lub DOC.

Zobacz też inne, podobne wzory CV i wzory listów motywacyjnych:

Kaufland CV — wzór

Jan Moneta

Sprzedawca-kasjer

Numer telefonu

Adres e-mail

Podsumowanie i cele zawodowe

Energiczny, sumienny i pozytywnie nastawiony do pracy sprzedawca-kasjer z ponad 3-letnim doświadczeniem w supermarkecie. Łatwo nawiązuję dobre relacje z klientami — w ostatniej ankiecie badającej satysfakcję klientów dostałem 98% pozytywnych odpowiedzi. Mówię też dobrze po angielsku, dzięki czemu będę mógł komunikować się z klientami z zagranicy. Zaocznie studiuję zarządzanie i w przyszłości chciałbym awansować na stanowisko kierownicze.

Umiejętności specjalistyczne

 • obsługa kasy fiskalnej
 • znajomość zasad obsługi klienta
 • znajomość zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami
 • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
 • język angielski — poziom B1
 • prawo jazdy kat. B

Umiejętności miękkie

 • energiczna i przyjazna osobowość
 • sumienność i zaangażowanie
 • pozytywne nastawienie
 • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji z klientami
 • umiejętność pracy zespołowej
 • świetna organizacja pracy
 • gotowość do pracy fizycznej i w trybie zmianowym

Doświadczenie

12.2019–obecnie Biedronka

Stanowisko: Sprzedawca-kasjer

Obowiązki:

 • obsługa stanowiska kasowego
 • wykładanie towaru i dbanie o jego prawidłową ekspozycję
 • przygotowywanie i umieszczanie cen na produktach
 • dbanie o świeżość i jakość sprzedawanych towarów
 • dbanie o właściwą gospodarkę towarową w sklepie

Osiągnięcia: 

 • 98% pozytywnych odpowiedzi w ankiecie badającej satysfakcję klientów

Wykształcenie

10.2020–obecnie 

Kierunek: Zarządzanie (studia zaoczne)

Politechnika Lubelska

Zainteresowania

Interesują mnie nowoczesne metody zarządzania zespołem. W wolnej chwili chętnie uprawiam sport (pływam i jeżdżę na rowerze).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Stwórz CV teraz

Jak napisać CV do Kauflandu?

 1. Umieść na górze CV do Kauflandu sekcję Podsumowanie i cele zawodowe. W kilku krótkich zdaniach wyjaśnij, kim jesteś, jakie masz umiejętności i osiągnięcia zawodowe.
 2. Wymień w CV swoje umiejętności. W pierwszej kolejności skup się na kompetencjach podanych w ogłoszeniu (o ile naprawdę je posiadasz).
 3. Opisz doświadczenie zawodowe w CV do Kauflandu. W tym celu podaj nazwy poprzednich pracodawców, precyzyjne daty zatrudnienia (miesiąc i rok), swoje główne obowiązki i sukcesy zawodowe.
 4. Krótko opisz w CV swoje wykształcenie. Wystarczy, że podasz ostatni szczebel edukacji (np. szkoła średnia, szkoła zawodowa lub studia).
 5. W CV wymień swoje zainteresowania. Wybierz tylko kilka najważniejszych i opisz je precyzyjnie — np. zamiast „film” napisz „amerykańskie kino lat 50.”.
 6. Umieść w stopce CV klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, podając w niej pełną nazwę firmy (jak we wzorze Kaufland CV powyżej).

Kaufland CV online — jak i gdzie złożyć?

Aplikować do pracy w Kauflandzie należy pod tym linkiem. Wystarczy, że wybierzesz opcję Aplikuj teraz bez logowania albo Aplikuj teraz, logując się w naszym systemie pod konkretną ofertą pracy, a potem wypełnisz puste pola i załączysz CV. Do swojej aplikacji możesz dołączyć też list motywacyjny — formularz daje Ci taką możliwość.

CV do Kauflandu możesz również zostawić w konkretnym markecie w wersji papierowej. Jednak firma zachęca, by robić to przez internet. 

Pozostałe informacje na temat rekrutacji znajdziesz na tej stronie.

Twój list motywacyjny napisze się sam — jeśli skorzystasz z kreatora listu motywacyjnego LiveCareer. Wybierz profesjonalny szablon, odpowiedz na kilka prostych pytań, a program jednym kliknięciem wygeneruje dla Ciebie profesjonalny list do pracy.

Stwórz list motywacyjny teraz

Przejdź do kreatora listukreator listu motywacyjnego

Zobacz też wzór listu motywacyjnego dla swojego zawodu.

Jeśli chcesz wysłać CV do Kauflandu i masz więcej pytań, napisz je na forum poniżej — chętnie Ci odpowiem i pomogę.

Jak sprawdzamy treści na LiveCareer?

Nasz zespół sprawdził ten artykuł pod kątem zgodności z procesem redakcyjnym LiveCareer.pl. Dzięki temu porady naszych ekspertów są spójne z aktualnymi standardami i trendami w pisaniu CV oraz listów motywacyjnych. Zaufało nam już ponad 10 milionów kandydatów, którym pomogliśmy zdobyć wymarzoną pracę. Przygotowanie każdego z artykułów jest poprzedzone uważną analizą dostępnych raportów i badań, aby nasze treści odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy.

O autorze

Żaneta Spadło
Żaneta Spadło

Żaneta Spadło jest ekspertką ds. kariery i pisarką, cytowaną m.in. przez Forbes Woman Polska, Rzeczpospolitą, PulsHR, Polską Agencję Prasową, Polskę Press, Dzień Dobry TVN i Puls Biznesu. Jako absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, od ponad 10 lat działa w marketingu i mediach. Od 2019 roku Żaneta pisze oparte na eksperckiej wiedzy, badaniach i własnym doświadczeniu artykuły poradnikowe z zakresu szukania pracy, pisania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy i autoprezentacji, zgodne z oficjalnymi wytycznymi LiveCareer. W 2021 roku napisała kompleksowy e-book dla czytelników LiveCareer, zatytułowany „Jak napisać świetne CV i dostać pracę”.

Obserwuj nas

Oceń ten artykuł:

Kaufland cv

Średnia:

Dziękujemy za ocenę naszego artykułu!
5  (1 ocena)

Chcesz stworzyć skuteczne CV?

Wypróbuj kreator CV za darmo
Skuteczne CV

Podobne artykuły

Piszą o nas: