Danuta Kowalczyk

Warszawa, 10.11.2015

Danuta Kowalczyk
Ul. Radłowa 11 m. 5, 04-850 Warszawa
Tel.: 722-964-189
E-mail: danuta.kowalczyk@gmail.com
Obywatelstwo: polskie

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do Państwa ogłoszenia, zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko pracownika sprzątającego. Jeśli poszukują Państwo osoby solidnej i sprawdzonej, jestem idealną kandydatką do spełnienia Państwa oczekiwań.

Przez trzy lata pracowałam jako sprzątaczka biurowa. Posiadam doświadczenie także w utrzymaniu czystości obiektów wielopowierzchniowych, takich jak szpitale, jednostki wojskowe czy centra handlowe. Obecnie pracuję jako woºna w szkole podstawowej, w wymiarze dwudziestu godzin miesięcznie.

Do moich głównych zalet mogę zaliczyć: pracowitość, sumienność i dokładność. Jestem osobą energiczną, godną zaufania, punktualną, dyspozycyjną oraz skrupulatną. Potrafię doskonale zorganizować sobie pracę. Dzięki znajomości różnorodnych środków chemicznych oraz urządzeń czyszczących, sprzątam szybko i skutecznie. Dzięki wieloletniej praktyce stałam się bardziej wydajna oraz nauczyłam się, w jaki sposób walczyć ze zmęczeniem.

Posiadam wykształcenie średnie zawodowe. Do dokumentów aplikacyjnych pozwoliłam sobie dołączyć stosowne referencje oraz orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.

Jestem przekonana, że moje umiejętności czynią ze mnie idealną kandydatkę na to stanowisko. Dziękuję za poświęcony czas. Z niecierpliwością czekam na Państwa odpowiedº.

Z poważaniem,

Danuta Kowalczyk